nilacoupleofprague-1.jpg

Bára je maminkou tříleté Rozárky a ráda tvoří a vaří. Jak už to u našich fotopříběhů chodí, je to také jedna z Vás, našich zákaznic a přátel NILY. Když jsme viděli, jak Báře sluší naše klobouky, a pravidelně naprázdno polykali nad fotografiemi jejích dortů (najdete ji na Instagramu pod jménem @bararossa), slovo dalo slovo a vznikl tento fotopříběh, kterým Vás chceme inspirovat k přípravě té Vaší. Čeho? Přeci nezapomenutelné bohémské hostiny

Pokud Vám padne do oka, co má Bára na sobě, či produkty, které jsme při přípravě hostiny použili, najdete je pěkně pohromadě zde. A pokud byste rády byly hrdinkami příštího příběhu, ozvěte se nám! 

// Foto: Couple of Prague, styling: Patricia Madarová, beauty: Zuzana Pelková //

nilacoupleofprague-7.jpg

Mosazné náramky skvěle fungují ve větším počtu. Konopí s biobavlnou je pak ideální směsí materiálů do letních dní. Šaty Dara jsou tak letos jedním z našich bestsellerů.

nilacoupleofprague-10.jpg

Klobouk nesmí chybět. Ty z merino vlny od Yellow108 se nosí v zimě i v létě, zkrátka pořád. Ach, ty Bářiny vlasy! 

nilacoupleofprague-32.jpg
nilacoupleofprague-24.jpg

Fotili jsme v krásné zahradě nedaleko NILAstore. Za její zapůjčení moc děkujeme naší milé zákaznici Leoně.

nilacoupleofprague-27.jpg

V hlavní roli bílý porcelán. Volba jednoduchého elegantního nádobí Vám umožní odvázat se v doplňcích, a sladit tak zdánlivě nesladitelné pro dokonale bohémský look. A co si budeme říkat, babičky mají pravdu. Pro slavnostní servírování jídla je bílý talíř to nejlepší. 

nilacoupleofprague-25.jpg

Světlo nesmí chybět. Slunce zapadne a ta správná bohémská oslava skončí pohledem na mléčnou dráhu. Atlas a podnětná témata do diskuse s sebou. 

nilacoupleofprague-39.jpg
nilacoupleofprague-41.jpg
nilacoupleofprague-42.jpg
nilacoupleofprague-43.jpg
nilacoupleofprague-69.jpg
nilacoupleofprague-54.jpg
nilacoupleofprague-71.jpg

Bábovka a vše, co zahrada a louka dá. Nůžky na květiny doporučujeme nosit celé léto v kabelce. A ano, Bára vyměnila klobouk. Sluší jí totiž všechny. 

nilacoupleofprague-30.jpg

Taburety a ručně tkané koberce. Pokud se o ně bojíte, podložte si je na trávníku malířskou plachtou. Ale jinak ano, vytáhněte je z obýváku ven!

nilacoupleofprague-60.jpg
nilacoupleofprague-59.jpg
nilacoupleofprague-49.jpg

Tou nejdůležitější ingrediencí je nakonec skvělá společnost. Krásný červenec Vám přejeme a s Bárou se uvidíte ještě jednou, v části druhé. Stay tuned & shop the look

nilacoupleofprague-74.jpg
nilacoupleofprague-96.jpg

Komentáře