Hvězdami naší podzimní kampaně jsou naše milé zákaznice-maminky a jejich děti. Užijte si je ve fotografiích Petra Jandery. 

Foto: Petr Jandera 
Styling: Patricia Boho Madarová
Make-up a vlasy: Nina Malkova 

Anna a její chlapci Venouš a Antonín. Prim hrály hudební nástroje! Fotografování s nimi byla radost a hračka. Kluci jsou zvyklí s mámou cestovat po celém světě a tak jsme je rádi nastrojili do dálkami inspirované kolekce Antiplano od Tinycottons. 

nila0198_x_a_copy.jpg
nila0207_x_a_copy.jpg

Iva a její dcerka Naomi to roztočily s vodou omyvatelnými laky na nehty. Naomi se po prázdninách chystá do školky a v šatičkách s capáčky Collégien jí to moc slušelo! 

nila0506_x_a.jpg
nila0522_x_a_copy.jpg

Soňa a její trio Davídek, Adámek a Jakoubek. Jakoubek byl v době focení ještě v bříšku. Teď už se vozí v kočárku či nosí na mámě a my se na něj v NILAkids moc těšíme! Soně byla krásná v šatech od Beumont Organic. A u kluků? Vyhrála to, hned po mamince, dřevěná parta zvířátek. 

nila0087_x_a_copy.jpg
nila0125_x_a_copy.jpg
nila0027_x_a.jpg

Žaneta a její dcerka Maya. A liška. A opička. Mazlíků není nikdy dost! Zanetě to moc slušelo v lacláčích od Armedangels a dřevácích Swedish Hasbeens. Krásný holky obě! 

nila0403_x_a_copy.jpg
nila0438_x_a.jpg

Tadeáška nejvíc bavil náš taburet a koník z NILAkids. Se svou maminkou Klárou strávil moře času (dva roky!) na Seychellách. Není divu, že se oba tak krásně a stále usmívají! 

nila0264_x_a_copy.jpg
nila0303_x_a.jpg
nila0247_x_a_copy.jpg

A nakonec, Bára a její dcerka Rozárka. Sladěné do kostičky a copánků a připravené i s klasickou četbou na báječné babí léto.  

nila0553_x_a_copy.jpg
nila0565_x_a_copy.jpg
nila0606_x_a.jpg

Komentáře