nila-coupleofprague-47.jpg

Již příští neděli budeme blahopřát a děkovat všem maminkám! Zde je můj top výběr originálních dárků z NILAstore, které - věřím - udělají velkou radost. Není to svátek, který by vyžadoval nákladná gesta, pokud jste zrovna něco neprovedli. Proto jsem si pro svůj výběr stanovila rozpočet do 790 Kč. Doplňte květinou z férových či lokálních zdrojů, nebo vyražte s nůžkami do parku či zahrady. V NILAstore najdete i široký výběr krásných přání od Lagom Design, ve kterých se Vaše laskavá slova budou zvlášť vyjímat. Dopřejte si společný čas, pokud je to možné, a mějte se krásně. 

Text: Eva Urbanová

1) Šperk. Asi není na světě žena, kterou by nepotěšil. S blížícími se letními dny by Vaši maminku mohl potěšit náramek od finské značka Aarikka.

ariel_rannekoru_bracelet.jpg

2. Něco pro maminku s malou holčičkou: Sada dvou laků Mum&Me od francouzské značky Nailmatic obsahuje jeden ženský lak a jeden vodou omyvatelný lak pro malou slečnu. Radost na všech frontách zaručena!

mumme06b.jpg

3. Skvělým adeptem na dárek jsou ručně vyráběná biomýdla Savon Stories. V e-shopu jen jednotlivě, v NILAstore i dárková balení po třech. 

img_7719.jpg

4. A protože někteří z Vás již nakoupili minulý týden, vím, že nejoblíbenějším dárkem bude biokosmetika Nathalie Bond. Nedivím se a doporučuji tělový olej růže a pačuli

body_oil_rose_geranium.jpg

5. Na tento luxusní svícen z barveného skla nedám dopustit. Atmosféra, kterou umí vytvořit, je dárkem sama o sobě! Skvělý i jako malá váza. 

140-300-150.jpg

6. Naše naprostá klasika, nákupní koš! Nepropásněte je, docházejí nám rychleji, než bychom chtěli. 

nila-coupleofprague-44.jpg

7. Taštička na make-up či organizér do kabelky. Ideální dárek pro maminky, které si u nás pořídily tašku Uashmama! 

img_6214.jpg

8. Podporujte maminku v relaxaci! S vonnou svíčkou to půjde samo. S esenciálními oleji, v obalu z recyklovaného skla, já mám ráda Herb Garden pro dokonalou směs vůní tymiánu a rozmarýnu. V dárkové krabičce. 

upwined-scented-wine-bottle-candle-herbgarden-green.jpg

9. Jednoduchá, lehká a krásná. Taková je konopná šála Adira

wac3165-adira-bamboo-scarf-steel.jpg

10. A nakonec, má-li Vaše maminka náš obchod ráda, potěší ji dárkový poukaz k nám. Přispějte jí třeba na vysněné dřeváčky! 

500a.png

Komentáře