preview-3.jpg

Jaro je stav mysli, to opravdové už se ale blíží, v NILAstore jsme nachystaní! Podívejte se, jak by kousky z nových kolekcí kombinovala naše stylistka Svatka.

Kreativnímu týmu velmi děkujeme!

Styling: Svatka Slunečková

foto: Eliška Kubíková

nila-svatka-14.jpg

Neodolatelná kombinace. Vzdušné bílé biobavlněné tričko People Tree a popelínová sukně s volánem od dánských Skall Studio. Pantoflíčky na podpatku jsou značky Miista.

nila-svatka-12.jpg
nila-svatka-17.jpg

Svěží kombinace jemně zelené a bílé: romantická košile od Libertine-Libertine, svetr Maska, pistáciové džíny se zkrácenými nohavicemi od Armedangels. Zápisník na nápady se stylovou kroužkovou vazbou dodal Monograph.

nila-svatka-2.jpg
nila-svatka-6.jpg
preview-4.jpg
preview-2.jpg

Jemné tóny zelené či žluté patří k trendům nadcházející sezóny. Svetr i sukně v těchto barvách jsou od Armedangels. Doplněno o kabelku z robustní kůže, značka Philomijn.

preview-7.jpg
preview-8.jpg
nila-svatka-21.jpg
preview-9.jpg

Halenka Libertine-Libertine, ve které se snoubí romantika s rebelií. Pískově hnědé džíny a džínová bunda jsou od Armedangels, náramky s kamínky z nabídky A Beautiful Story.

nila-svatka-28.jpg
nila-svatka-29.jpg
nila-svatka-31.jpg

Milujeme vrstvení. Triko s originálním motivem Bobo Choses + košile + černé džíny s volnými a zkrácenými nohavicemi, obojí Armedangels, + černobílé tenisky Veja.

nila-svatka-34.jpg
nila-svatka-37.jpg

Mix stylů v podání trika Bobo Choses a krajkové halenky Libertine-Libertine

nila-svatka-41.jpg

Ponožky z vysoce kvalitní egyptské bavlny od Bonne Maison jsou skvostným doplňkem. Jarní kolekce vychází z květinových a orientálních motivů.

nila-svatka-43.jpg
nila-svatka-44.jpg

Komentáře