to_waif_2016_g7212_copy.jpg

S velkým potěšením vítáme v NILAstore pop-up věnovaný designem pulsující Jihoafrické republice! Vybrali jsme pro Vás minimalistické letní šaty, úchvatné šperky, jídelní servisy, přehozy i ubrusy z této krásné země. Celý pop-up je koncipován jako pohlazení pro ty z nás, kdo třeba letos "nikam daleko neletíme" a opravdová lahůdka pro všechny, kdo ocení tradiční ruční práci a přírodní materiály v moderním pojetí současné Afriky. Za kurátorský výběr a pomoc s jeho realizací vděčíme naší zákaznici a přítelkyni NILY Anně Skuhravé, která v této fascinující zemi poslední rok pobývala. 

Doražte co nejdříve, pop-up bude trvat pouze do začátku července!

2_ad2d2375-0be4-49f1-abb4-0c1a898609e1_1024x1024.jpg
navy_lake_jumpsuit_4.jpg

Talentovaná návrhářka Hannah Lavery pochází z Kapského Města, kde sídlí i značka nesoucí její jméno a kde společně s týmem známých a zkušených designérů vytváří tradiční a zároveň jemně inovativní řadu oděvů pro ženy. Kvalitní provedení, čisté linie a přírodní materiály zaručí, že vám oblečení od této značky vydrží v šatníku na věky a ne pouze jednu sezonu.  V eshopu naleznete zde.

img_1537.jpg
lava_bakuba_0938.jpg
large_mungothumb.jpg

Mungo je unikátní textilní společnost z maličkého přímořského městečka Plettenberg Bay. Společnost vytváří textilie od samotného počátku návrhu designu až po konečný výrobek. Sortiment zahrnuje širokou škálu výrobků pro domácí potřeby včetně stolního prádla, ložního prádla, krásného oblečení i koupelnových osušek. V eshopu naleznete zde.

to_waif_2016_g7689_copy.jpg
b4b0518_copy_ba2ac0ae-b64d-42ac-942d-80be60f08d2f_2048x2048.jpg

Za mladičkou značkou Waif stojí mladá žena-podnikatelka Gisèle Human, která se svému řemeslu učí od své maminky a pracuje po večerech a víkendech ze své garáže. Své produkty však stále úspěšněji umisťuje do koncept storů po celém světě a pro nás byla jasnou volbou. V eshopu naleznete zde.

_0014_picb02_bell_bracelet.jpg
pichulik-jewelry-south-africa-ss15-collection-8.jpg
emawatson1.jpg

Překrásné doplňky prezentující se pod značkou Pichulik založila v roce 2012 designérka Katherine-Mary po svém návratu z Indie. Kolekce je ovlivněna tradičními indickými šperky s nádechem starodávných ornamentů. Katherine při výrobě doplňků používá pouze organické materiály a přírodní suroviny. Každý kousek z jejího sortimentu je originál, ve kterém najdete jedinečný příběh.  Svoji tvář propůjčila značce Pichulik i herečka a popularizátorka pomalé módy Emma Watson. V e-shopu ji naleznete zde.

fsp-pap-20160727-1235.jpg

Ručně vyráběná keramika Pret-a-pot zaujme na první pohled svým rustikálním vzhledem s krásnými propracovanými detaily a dokonale nedokonalým provedením. Každý kousek je vyroben s velkým důrazem na praktičnost, funkčnost a trvanlivost. Keramika Pret-a-pot je stále populárnější, o čemž svědčí i fakt, že si své zákazníky našla ve všech koutech světa. A my máme radost, že Vám malou ochutnávku můžeme představit i v NILAstore. Zatím není v e-shopu. 

Komentáře