Nedělní lívance s Medou a Barnabáškem

15. 2. 2021.
deti-snidane-68.jpg

Přijměte pozvání na našimi dětmi připravené lívancové hody! Recept, co máme doma všichni rádi, je z kuchařky The Green Kitchen. Jsou v nich banány, borůvky, bio vajíčka, strouhaný kokos a skořice. 

Vyfotili jsme pro Vás také několik outfitů z jarních kolekcí dětských značek Bobo Choses a Maino. O styling se postarali Meda a Barnabášek! Ať je Vám malou barevnou inspirací do nadcházejících dní, kdy budeme muset být všichni hodně doma. Kdy nadhled, humor a fantazie těch nejmenších může být velkou inspirací i pro nás dospělé. Have fun! 

Foto: Eliška Kubíková

deti-snidane-59.jpg
deti-snidane-62.jpg
Meda má na sobě tričko a sukni s výmluvným nápisem "Play" od značky Bobo Choses z kolekce "For President". Barnabášek má froté kraťasy a mikinu od značky Mainio z kolekce "No Trace" s nápisem "A friend of the Sea". Kolekce poukazuje na odpad v mořích a oceánech a vybízí nás k ohleduplnosti. Ta se bude hodit i u českého rybníka! 
deti-snidane-63.jpg
A jdeme na lívance! Recept je skvělý v tom, že jej děti zvládnou samy.  
deti-snidane-6.jpg
deti-snidane-4.jpg
deti-snidane-14.jpg
deti-snidane-17.jpg
deti-snidane-7.jpg
deti-snidane-12.jpg
Misky, hrníčky a nově i french press na kávu najdete v naší sekci životního stylu a kategorii nádobí. Svícen je dar od kamaráda šperkaře Jaroslava Kučery a na našem stole prakticky nikdy nechybí. 
deti-snidane-19.jpg
deti-snidane-20.jpg
deti-snidane-18.jpg

S plnými bříšky a dobrou náladou ... dětský styling může začít! 

deti-snidane-48.jpg
deti-snidane-24.jpg
deti-snidane-25.jpg
Klobouky s pentlí od Bobo Choses a pohodlné overaly už vidíme na letních prázdninách. A mikinu s nápisem "Kids have the power" můžeme podepsat. 
deti-snidane-47.jpg
deti-snidane-52.jpg
deti-snidane-50.jpg

Já jsem se nefotila, ale když už tady jsou: níže mé oblíbené šaty z výprodeje, od Kowtow. Děti mají na sobě tričko "Smile, don't lie" od Bobo Choses. Meda kostkované kulotky od stejné značky. 

deti-snidane-83.jpg
deti-snidane-89.jpg
deti-snidane-74.jpg

A to nejlepší nakonec. Moře ve vaně! Děti mají na sobě froté pončo od Mainio (univerzální velikost 2-7 let). Už se těšíme, až ho v létě vyvětráme, třeba na pláži! 

deti-snidane-37.jpg
deti-snidane-40.jpg
deti-snidane-43.jpg

Mějte se krásně! Těšíme se na Vás již brzy ve znovuotevřeném NILAkids. 

deti-snidane-64.jpg

Komentáře

Chcete článek nasdílet?