Jsme nezávislá prodejní galerie a internetový obchod. Naší vášní je krásný design, respekt k přírodě a lidem a touha přinést našim zákazníkům zcela nový nákupní zážitek. Základem našich kolekcí jsou originální bytové doplňky a etická móda, kterou možná znáte pod pojmem "slow fashion". Veškeré oblečení a doplňky v naší nabídce je vyrobeno z ekologických materiálů a za spravedlivých pracovních podmínek. Nabízíme i pečlivě vybrané produktové varianty pro vegany, biokosmetiku a fairtrade produkty. Jsme zde pro celou rodinu, pro děti máme i samostatný obchod. 

Aktivně bojujeme za zlepšení podmínek v textilním průmyslu a zachování tradičních řemesel. V různých koutech světa pro Vás hledáme produkty se silným příběhem a podporujeme komunity, které se na jejich výrobě podílejí. Zastupujeme zajímavé designéry a zahraniční značky, jejichž cíl je stejný. V čase pomíjivých trendů jít jinudy.

Zakladateli značky jsou Eva a Pavel Urbanovi. Eva působila více než deset let v mezinárodní advokátní kanceláři. Ke změně povolání ji přivedlo cestování, láska k řemeslům a náhoda.  Pavel se kromě projektu NILA věnuje ekonomickému poradenství a výrobě designových doplňků. 

img_9891.jpg