hlavni-en.jpg
hubs-en.jpg
klobouky-en.jpg
puncochy-en.jpg
deti-en.jpg

 

Stay in touch!

noseni-en.jpg

29. 4. 2017

We are open tomorrow and on Monday 1 May, 11 to 5 PM! Enjoy 20% off all home & decor both in-store and on-line (code: NILAdoma).

Photos from NILA's post

29. 4. 2017

Po celý prodloužený víkend u nás máte s kódem "NILAdoma" slevu 20% na vše v sekci bydlení. A kdyby si měl vybrat NILAtým, padlo by vše na naši oblíbenou značku Nkuku!

29. 4. 2017

Weekend prep in NILAkids today! We are open 9 to 6PM, stop by for new summer booties, smart toys and magic books!

Photos from NILA's post

29. 4. 2017

*MÍNUS 20% PO CELÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND* Francouzská značka Andrée Jardin udržuje více než stoletou tradici výroby kartáčů, košťat a smetáčků. Jejím krédem je propojovat to nejlepší ze starého (používá osvědčené metody zpracování bukového dřeva i hedvábných štětin) se spoluprácí s mladými designéry. Krásné, poctivě vyrobené a užitečné domácí potřeby, se kterými bude každý úklid stylovou záležitostí! Užijte si víkendovou slevu 20% s kódem "NILAdoma" v našich e-shopech i v NILAstore {platí pro vše v kategorii bydleni} <3 www.nila.cz >

Timeline Photos

28. 4. 2017

Jupí, SLEVOVÝ KÓD je tady! Zní "NILAdoma" a zajistí Vám MÍNUS 20% na vše v kategorii bydlení = od taburetků přes koše, talíře a hrnky, po alba, rámečky, prkénka po polštáře a přehozy, a vázy, a květináče! A svítidla! Platí do prvomájové půlnoci a uplatnit jej můžete jak on-line tak osobně v NILAstore. Otevřeno máme i 1. května.

28. 4. 2017

ENJOY 20% off all our home & decor products! Use code "NILAdoma" at check-out. Applies in-store and on-line until midnight May 1.