0 ks
Hlavní stránka  >  Platba a doprava, vrácené zboží

Platba a doprava

Zboží objednané v našem internetovém obchodě připravujeme k odeslání zpravidla do 24 hodin od obdržení Vaší objednávky. V případě platby bankovním převodem pak do 24 hodin od připsání částky na náš účet. Nejpozději zboží expedujeme do tří dnů. Pokud není možné z jakéhokoli důvodu možné tuto lhůtu dodržet, neprodleně zákazníky informujeme e-mailem či telefonicky.

Způsob dopravy:

Prostřednictvím České pošty:

Doporučené psaní na poštu (A4 obálka): Vhodné pro drobné předměty, jako jsou šperky, šátky, přívěsky. Zboží není možno takto zaslat na dobírku. 

Bankovní převod: 49 Kč 

Balík do ruky: zásilka je doručena na Vámi uvedenou adresu do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informování elektronicky a pošta s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce. Pokud Vám pošta nezastihne, dostanete možnost náhradního doručení. Balík může být na poště uložen až 15 dní.

Poštovné při platbě předem: 110 Kč (Dobírka: + 40 Kč)

Balík na poštu:

Poštovné při platbě předem: 90 Kč (Dobírka: + 40 Kč)

Prostřednictvím soukromé přepravní společnosti (GLS): zásilka bude doručena do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informování elektronicky a přepravní společnost s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce. V případě, že zvolíte adresu pro doručování na místo Vašeho zaměstnání, prosíme uveďte také název a adresu společnosti, kde pracujete.

Poštovné při platbě předem: 110 Kč (Dobírka: + 40 Kč)

Osobní odběr v Praze: Vaši objednávku si také můžete osobně vyzvednout v našem obchodě na adrese Korunní 91 (vchod z ulice Řipská), Praha 3, 130 00, každý pracovní den od 10 do 19:30 hodin, v sobotu od 10 do 18 hodin. Zásilka zde pro Vás bude uložena 5 pracovních dní od potvrzení, že zboží je připraveno k odběru.

Zboží zasíláme také na Slovensko. Objednávku můžete uskutečnit prostřednictvím www.nila-shop.sk. Objednávku odesíláme prostřednictvím soukromé přepravní společnosti (GLS).

Poštovné při platbě předem: 7 EUR (Dobírka: + 2 EUR)


2. Způsob platby:

Dobírkou: platíte při doručení, poštovné je navýšeno o poplatek za dobírku.

Bankovním převodem: platíte na účet uvedený ve výzvě k zaplacení Vaší objednávky, jež Vám bude doručena elektronicky na e-mailovou adresu uvedenou ve Vaší objednávce. Nezapomeňte prosím uvést variabilní symbol, jež odpovídá číslu Vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po příchodu platby na účet.

Hotově: při osobním odběru v našem obchodě


Vrácení zboží

Naši zákazníci mají v souladu s právním řádem České republiky možnost bez udání důvodu a bez jakékoliv sankce odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů ode dne převzetí zásilky.

Rozhodnete-li se pro odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě, prosíme Vás o dodržení všech níže uvedených podmínek. Vrácení zboží je však nutno odlišit od rušení objednávky, která ani nebyla odeslána. V případě rušení neodeslané objednávky  si vyhrazujeme právu účtovat manipulační poplatek ve výši 200 Kč. 

Vracené zboží:

  • musí být kompletní

  • musí být odesláno nebo osobně doručeno nejpozději 14. den po fyzickém převzetí

  • nesmí být zasíláno na dobírku, taková to zásilka nemůže být z naší strany přijata!

  • nesmí být použito

  • nesmí být žádným způsobem poškozeno

Budou-li splněny všechny výše uvedené podmínky vrácení zboží do 14 dnů, tak Vám vracíme kupní cenu ihned po obdržení vráceného zboží (osobní doručení nebo přepravní službou). V případě vrácení zboží přepravní službou nehradíme náklady spojené s touto dopravou.

Postup při vracení zboží:

Prosíme informujte nás o záměru vrátit zboží na adrese [javascript protected email], přičemž Vám budeme velice vděční za uvedení skutečného důvodu, abychom mohli pro případ reálně analyzovat a vyvodit do budoucna závěry vedoucí ke zlepšení našich služeb.

Vrácení kupní ceny je zákonem stanoveno do 30 dnů, ale u nás v případě splnění předešlých podmínek vracíme peníze ihned bankovním převodem na účet uvedený ve Vaší zprávě či doručený se zbožím.

Zboží musí být zasláno na adresu:

 Obchod Nila, Korunní 91, Praha 3, 130 00. 


Výhody registrace

Registrujete-li se v našem e-shopu a budete mít povoleno zasílání newsletteru, či si zaregistrujete pouze odběr newsletter, můžete se těšit na exklusivní slevové kupóny, novinky, pozvánky na soukromé nákupní akce a informace o soutěžích.

Newsletter zákazníkům zasíláme jednou za dva až tři týdny, nemusíte se tedy bát, že Vaši e-mailovou schránku zahltíme nevyžádanými zprávami.