+
arrow-select-dark.svg

Aer Cleaner Trio

Aer

590 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: One size
3 nádoby (500 ml), 3 sáčky (4 g)

O produktu

Udržitelně vyráběné, ekologicky šetrné prášky stačí smíchat s teplou vodou a vytvoříte tak univerzální čisticí prostředky - do kuchyně, do koupelny a na sklo a zrcadla. Po vypotřebování stačí dokoupit další sáčky a nádoby opakovaně využít - jednoduchý a elegantní způsob, jak se vyhnout zbytečnému odpadu. Přípravky neobsahují parabeny, fosfáty ani silikony.

Výrobek je vhodný pro příznivce veganského životního stylu i pro ty, kteří trpí alergií na lepek či soju.

Použití: Naplňte lahev teplou vodou, nasypte do ní prášek, uzavřete, protřepejte a můžete začít používat. Balení obsahuje 3 plastové nádoby o objemu 500 ml a 3 sáčky po 4 g, každý z nich vystačí na přípravu jedné nádoby plné čisticího prostředku.

Baleno v recyklovatelném obalu, sáček je biologicky rozložitelný.

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Rakousku a v Číně.

Složení aerkoi (čisticí prostředek do kuchyně): 5 % - <15 % aniontové mycí tenzidy, 5 % - <15 % neiontové mycí tenzidy, parfém (Citral), konzervanty (Potassium Sorbate, Benzothiazolinone, Octylisothiazolinone, Methylisothiazolinone).

Složení aerlaa (čisticí prostředek do koupelny): 5 % - <15 % aniontové mycí tenzidy, 5 % - <15 % neiontové mycí tenzidy, parfém, konzervanty (Potassium Sorbate, Benzothiazolinone, Octylisothiazolinone, Methylisothiazolinone).

Složení aervue (čisticí prostředek na skla a zrcadla): 5 % - <15 % aniontové mycí tenzidy, konzervanty (Potassium Sorbate, Benzothiazolinone, Octylisothiazolinone, Methylisothiazolinone).

Rostlinné složky pochází z organického zemědělství. 

V ojedinělých případech může způsobit alergickou reakci, Uchovávejte mimo dosah dětí.