+
arrow-select-dark.svg

Batoh Memmino Camel

Uashmama

2 990 Kč

Materiál: 98 % celulóza, 2 % latex
Velikost: Šířka: 22 cm, Výška: 33 cm, Hloubka: 10 cm

O produktu

Zdravý pro záda, šetrný k přírodě, a navíc stylový. Unisex batoh v klasickém tvarovém provedení má podšívku z organické bavlny, zapínání na zip a kožené detaily. Uvnitř je kromě hlavního prostoru mnoho menších kapsiček. Další kapsu má batoh umístěnou v zádové oblasti, rovněž na zip, určenou na telefon nebo klíče, zkrátka na to, co potřebujete mít hned po ruce. Zádové bavlněné popruhy jsou nastavitelné a jsou zakončené kovovými karabinami uchycenými do kovového oka. Batoh vypadá na první pohled jako kožený, je ale ručně vyrobený ze speciálně vyvinuté celulózy a dále impregnovaný voskem. Materiál je lehký a velmi pevný zároveň.

Vyrobeno v Itálii.

Materiál: Značka Uashmama je šetrná k přírodě, celulóza pochází výhradně z odpadového dřeva, není získáváno odlesňováním.

Péče: Nenamáčejte kožené prvky. Batoh je možné šetrně vyprat v teplé vodě s přidáním mýdla nebo šetrného ekologického pracího prostředku. Pokud to není nutné, doporučujeme jej spíše vodou otírat a jemně čistit. V obou případech batoh vytvarujte do původního tvaru a nechte uschnout. Materiál je možné i přežehlit, zahladíte tak rýhy vzniklé používáním.   

Skvěle ladí s těmito produkty

Džíny Hightop Tilde Concrete Grey

Nudie Jeans Co.
3 690 Kč