0 ks
Hlavní stránka  >  Značky  >  Bee's Wrap  >  Bee’s Wrap ubrousky Assorted 3-pack

Bee’s Wrap ubrousky Assorted 3-pack

Bee's Wrap

690 Kč
 
- +
Materiál: biobavlna, včelí vosk, bio jojobový olej a pryskyřice
Velikost: 17,5 x 20 cm (malý); 25 x 27,5 cm (střední); 33 x 35 cm (velký)
Barva: Multicolor

Praktické balení tří Bee’s Wrap ubrousků v různých velikostech využijtete každý den. Zabalíte jimi širokou škálu potravin od menších citronů (malý) přes sendviče (střední) až po záležitosti typu chleba nebo půlky melounu (velký ubrousek). Geniální koncept Bee’s Wrap ubrousků nadchl nás a zalíbí se všem těm, které děsí nadužívání plastů na jedno použití a kteří hledají zdravější a udržitelnější cesty. Jsou vyrobeny z biobavlny, která je napuštěna kvalitním včelím voskem, bio jojobovým olejem a pryskyřicí. Díky tomu se ubrousky netrhají, nelepí se na jídlo a mají přirozeně antibakteriální účinky. Využijete je na balení svačin pro vás i vaše děti, hodí se na pečivo, krekry, sušenky, zeleninu, ovoce nebo třeba sýry. Můžete s nimi přikrývat misky nebo sklenice s obsahem, který chcete uchránit před okoráním a klidně poslouží i jako obal na tuhé mýdlo na cesty. 

Nejlépe se s ním pracuje v pokojové teplotě. Díky teplu vašich rukou lze ubrousek formovat do tvarů, který zrovna potřebujete. Po zabalení svačiny se opět zpevní, takže je vaše jídlo v bezpečí a vy s ním můžete v klidu vyrazit z domovních dveří. Ubrousek je určen k opakovanému použití, vydrží vám klidně i několik měsíců. Ze začátků ubrousky intenzivně voní po včelím vosku, postupem času aroma vyprchává. Za zmínku stojí i design – ubrousky mají světle žlutou barvu, na původ výrobku pak poukazuje motiv medové plástve. Jsou zabaleny v papírové krabičce. 

Balení obsahuje tři ubrousky – vždy po jednom v malé, střední a velké velikosti. 

Péče: Po každém použití ubrousek opláchněte vlažnou vodou, případně i ekologickým prostředkem na mytí nádobí. Nechte vyschnout. Nedoporučujeme ubrousky skladovat poblíž zdrojů tepla. K jejich omývání nepoužívejte horkou vodu a nebalte do nich maso. Až se naplní jejich čas, ubrousek rozstříhejte a odneste na kompost, rozloží se. Pokud máte doma krb nebo kamna, můžete ho bez obav použít k založení ohně.

Skvěle ladí s těmito produkty