0 ks
Hlavní stránka  >  Značky  >  Bee's Wrap  >  Bee’s Wrap ubrousky Bears & Bees Lunchpack

Bee’s Wrap ubrousky Bears & Bees Lunchpack

Bee's Wrap

760 Kč
 
- +
Materiál: biobavlna, včelí vosk, bio jojobový olej a pryskyřice
Velikost: 33 x 33 cm (1 ks), 25 x 27,5 cm (2 ks)
Barva: Multicolor

Pokud se chystáte stolovat mimo teplo vašeho domova, máme pro vás ideální řešení. Praktická sada ekologických ubrousků zajistí bezpečný přenos vaší snídaně/ svačiny/obědu nebo večeře na místo, kde máte v plánu si jídlo vychutnat. Balení obsahuje tři ubrousky – jeden s praktickým knoflíkem na zabalení vašeho sendviče/ chleba a dva ve střední velikosti na svačinové porce ovoce nebo zeleniny, kousku sýra nebo domácí bábovky. 

Bee’s Wrap ubrousky jsou správnou volbou, pokud vás děsí nadužívání plastů a hledáte zdravější a udržitelnější cesty. Jsou vyrobeny z biobavlny, která je napuštěna kvalitním včelím voskem, biojojobovým olejem a pryskyřicí. Ubrousky se netrhají, nelepí se na jídlo a mají přirozeně antibakteriální účinky. Potřebnou tvárnost získávají z tepla vašich rukou a jsou určeny k opakovanému použití – klidně vám vydrží i několik měsíců. Ze začátku intenzivně voní po včelím vosku, aroma ale časem vyprchává. Za zmínku stojí i design – potisk včelích plástů, pracovitých včel a medvěda Baribala, motivy typické pro americký stát Vermont, odkud pochází návrháři ubrousků, vzdávají tak hold své domovině. Set je zabalen v papírové krabičce. 

Balení obsahuje tři ubrousky – jeden sendvičový a dva ve střední velikosti. 

Péče: Po každém použití ubrousek opláchněte vlažnou vodou, případně i ekologickým prostředkem na mytí nádobí. Nechte vyschnout. Nedoporučujeme ubrousky skladovat poblíž zdrojů tepla. K jejich omývání nepoužívejte horkou vodu a nebalte do nich maso. Až se naplní jejich čas, ubrousek rozstříhejte a odneste na kompost, rozloží se. Pokud máte doma krb nebo kamna, můžete ho bez obav použít k založení ohně.

Skvěle ladí s těmito produkty