0 ks
Hlavní stránka  >  Značky  >  Pure Effect Sweden  >  Bioaktivní sprej do bot Nordic Oak

Bioaktivní sprej do bot Nordic Oak

Pure Effect Sweden

590 Kč
 
- +
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách
Velikost: 150 ml

Dopřejte vašim botám trochu komfortu, zpestření a hlavně osvěžení. Po tom všem, co pro vás dělají, si to rozhodně zaslouží. Ať chcete nebo ne, během nošení absorbují různé nežádoucí pachy. Těch vás díky obsahu živých bakteriálních kultur a jemné dřevité vůni “Nordic Oak” tento sprej zbaví. Co víc, dokonce jim bude i předcházet! Pokud jste zvyklí boty prát, používáním tohoto  spreje prací intervaly prodloužíte. Výrobek je určen k přímému použítí, má neutrální pH a neobsahuje bělidla. Naše příroda ocení, že je biologicky rozložitelný a vyrobený z obnovitelných zdrojů. 

Použití: Sprej je určen k přímému použití do vašich bot. Nastříkejte dovnitř, nechte chvilku působit a zaschnout. Miřte přímo do míst, která potřebujete osvěžit, ne do vzduchu jako parfém. V případě potřeby můžete postup opakovat. Ideální je nastříkat nové boty hned, jak si je donesete domů, docílíte tím nejlepších výsledků. Otevřený sprej můžete skladovat v pokojové teplotě 2 roky. Určitě ne na přímém slunci. 

Doporučení: Na choulostivých materiálech jako je kůže může voda zanechávat skvrny. Je tedy lepší sprej nejdříve vyzkoušet na méně viditelném místě.

Složení: Sprej obsahuje živé bakteriální kultury a vodu. Dále pak méně než 3 % neiontových činidel, konzervační látky a parfém.

  • Vrácení do 30 dnů
  • vše skladem v obchodech
  • Doprava zdarma

Skvěle ladí s těmito produkty