0 ks
Hlavní stránka  >  Značky  >  Pure Effect Sweden  >  Bioaktivní sprej na oblečení Daybreak

Bioaktivní sprej na oblečení Daybreak

Pure Effect Sweden

590 Kč
 
- +
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách
Velikost: 150 ml

Ideální záležitost, pokud chcete vašemu tričku dopřát trochu osvěžení, ale zároveň ještě není nutné ho prát. Během nošení vaše oblečení absorbuje různé pachy a to ať chcete nebo nechcete. Tento bioaktivní sprej pracuje na bázi živých bakteriálních kultur, díky kterým je schopný tyto pachy odstraňovat nebo jim dokonce předcházet. Jeho používáním prodloužíte intervaly mezi praním, které, a to si musíme přiznat, látkám prostě nesvědčí. Stejně tak si můžete ušetřit pár návštěv čistírny – ano, některé oděvy sice jinde čistit nelze, často jim ale postačí dobře mířené kvalitní osvěžení. Těště se na 150 ml příjemné květinové vůně “Daybreak”. Sprej je určen k přímému použití na kabáty, bundy, šály, svetry, tašky nebo kalhoty. Má neutrální pH a neobsahuje bělidla. Výrobek je biologicky rozložitelný a vyrobený z obnovitelných zdrojů.

Použití: Sprej je určen k přímému použití na vaše oblečení. Nastříkejte přímo na oděv, nechte chvilku působit a zaschnout. Miřte přímo na místo, které potřebujete osvěžit, ne do vzduchu jako parfém. V případě potřeby můžete postup opakovat. Ideální je nastříkat nové oblečení hned, jak si ho donesete domů, docílíte tím nejlepších výsledků. Otevřenou lahvičku můžete skladovat v pokojové teplotě 2 roky. Nesvědčí jí přímé slunce. 

Doporučení: Na jemných a choulostivých materiálech jako jsou hedvábí nebo kůže může voda zanechávat skvrny. Je tedy lepší sprej nejdříve vyzkoušet na méně viditelném místě. 

Složení: Sprej obsahuje živé bakteriální kultury a vodu. Dále pak méně než 3 % neiontových činidel, konzervační látky a parfém.

  • Vrácení do 30 dnů
  • vše skladem v obchodech
  • Doprava zdarma

Skvěle ladí s těmito produkty