+
arrow-select-dark.svg

Boty Frånö WP Black 26

Kavat

1 590 Kč 2 890 Kč
Tato velikost není skladem
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: kůže/textil/nylon (částečně recyklované)

O produktu

Univerzální a vysoce funkční obuv, v níž vaše dítě přečká v teple i suchu celou zimu. Díky širokému otvírání se botičky jednoduše obouvají i zouvají, zapínání na suchý zip je umožňuje snadno přizpůsobit šířce dětských nohou. Botičky jsou částečně vyrobeny z recyklovaných materiálů a díky (biologicky rozložitelné) membráně a uzavřeným švům jsou stoprocentně voděodolné. Svrchní část tvoří kombinace kůže a textilu. Uvnitř jsou botičky zatepleny fleecem, podrážka z ohebné přírodní gumy zajistí pohodlný pohyb. 

Uvnitř boty je ještě vyjímatelná fleecová stélka, boty lze nosit s touto stélkou i bez ní. Pro opravdu chladné dny doporučujeme obléci vlněné ponožky, které udrží nohy v teple. V takovém případě bude zřejmě nutné vyjmout stélku, aby bota nebyla příliš úzká.

V případě nákupu on-line doporučujeme chodila změřit a výsledek porovnat s délkou stélky pro danou velikost. Postup pro měření: Chodilo přirozeně a uvolněně rozprostřete včetně prstů, přeneste na toto chodidlo váhu těla a změřte vzdálenost mezi nejzazším okrajem paty a nejdelším prstem.

Vnitřní délka stélky (při nákupu by měla být o 1,5 – 2 cm delší než nožička):

24- 152mm   

25- 158mm   

26- 164mm   

27- 170mm   

28- 177mm  

29- 184mm 

Navrženo ve Švédsku, vyrobeno za spravedlivých podmínek v Kambodži. 

Neobsahuje škodlivé uhlovodíky.

Doporučujeme pravidelnou impregnaci čistých a suchých bot. Perte při teplotě do 30 stupňů, nesuště v sušičce. Doporučujeme ekologický čistící prostředek .