0 ks
Hlavní stránka  >  Značky  >  Kavat Kids  >  Boty Torekov EP Light Brown 25
-23%

Boty Torekov EP Light Brown 25

Kavat Kids

2 990 Kč
2 290 Kč
 

Na velikosti záleží! Vyberte si prosím tu vaši.

- +
Materiál: kůže, vlna, guma
Barva: Hnědá

Stylové zimní botičky pro ty nejmenší. Měkkoučká a ohebná obuv je uvnitř zateplená směsí vlny a udrží tak vaše ratolesti v teple i v opravdu chladném počasí. Díky širokému otvírání se boty jednoduše obouvají i zouvají, zapínání na suchý zip je umožňuje snadno přizpůsobit šířce dětských nohou. Boty jsou ušity z voděodolné a zároveň výborně prodyšné kůže a skvěle sednou opravdu na většinu dětských nožek! Vnitřní podšívka je na přední a zadní straně zesílená, aby zajistila nožku bezpečně na místě.

Uvnitř boty je ještě vyjímatelná stélka, také z vlněné směsi, boty lze nosit s touto stélkou i bez ní. Pro opravdu chladné dny doporučujeme obléci vlněné ponožky, které udrží nohy v teple. V takovém případě bude zřejmě nutné vyjmout stélku, aby bota nebyla příliš úzká.

Vyrobeno z odolné ekologické kůže bez použití chromu. Gumová podrážka je lehká a elastická.

V případě nákupu on-line doporučujeme chodila změřit a výsledek porovnat s délkou stélky pro danou velikost. Postup pro měření: Chodilo přirozeně a uvolněně rozprostřete včetně prstů, přeneste na toto chodidlo váhu těla a změřte vzdálenost mezi nejzazším okrajem paty a nejdelším prstem.

Vnitřní délka stélky (při nákupu by měla být o 1,5 – 2 cm delší než nožička).

19- 117 mm

20- 124 mm

21- 130 mm

22- 137 mm

23- 145 mm

24- 151 mm

25- 158 mm

 

Vyrobeno v Bosně.

Certifikát: EU Ecolabel.

Péče: Otírejte vlhkým hadříkem a ošetřete pravidelně bezbarvým voskem nebo jiným prostředkem určeným pro péči o kožené boty. Doporučujeme použít ekologický prostředek.