+
arrow-select-dark.svg

Capáčky Flops Beach Ball 24-30m

Donsje

1 069 Kč 1 790 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: 100% prémiová kůže

O produktu

Pohodlně, zdravě a stylově i v létě. Dětské kožené sandálky splní sen každého rodiče o zdravotně nezávadné obuvi pro děti a motiv plážového míče zajistí radost z nošení. Podrážka svou měkkostí umožňuje dítěti vnímat povrch, po kterém chodí a tím podporovat zdravý vývoj chodidel. Díky zapínání s nastavitelným páskem na suchý zip budou perfektně držet.

Velikosti do jednoho roku jsou celokožené s neklouzavou podrážkou z broušené kůže, od jednoho roku mají sandálky podrážku z měkké gumy.

Dodáváno v roztomilém balení.

Vyrobeno ručně v Indonésii.

Při výběru velikosti doporučujeme změřit délku chodidla a na základě naměřených hodnot vybrat správnou velikost. Pokud je velikost Vašeho dítěte mezi dvěma velikostmi, doporučujeme zvolit tu větší.

Péče: ​​​Doporučujeme vyhýbat se kontaktu s vodou. Pokud se boty přeci jen namočí, nechte je uschnout a poťapkejte jemným hadříkem neutrální barvy. Vyhněte se nadměrnému vystavení přímému osvětlení a udržujte je mimo zdroj tepla, jako jsou radiátory.

​​​​​​K odstranění menšího množství skvrn a nečistot můžete použít suchou nubukovou/semišovou houbu nebo jemný kartáček na kůži. V případě potřeby můžete použít měkký vlhký hadřík a jemně vyčistit případné přetrvávající skvrny. Po dokončení čištění nechejte boty dostatečně vyschnout mimo slunce nebo topení.

Na batolecí obuv nedoporučujeme používat spreje na kůži, aby malé děti nebyly vystaveny nebezpečným chemikáliím.

Boty nelze prát v pračce.