+
arrow-select-dark.svg

Čelenka Panta Offlila

Myssy

440 Kč 890 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: 100% vlna
Velikost: One size
univerzální velikost

O produktu

Nadčasová čelenka, ručně upletená ze 100% vlny, krásně zahřeje a udrží hlavu v teple. Hodí se na vycházky městem i pořádné výlety do terénu. Ostatně, připomíná časy, kdy zakladatel značky pletl čelenky zatím jen pro radost a vyrážel se skupinkou nadšenců na ranní výšlapy zasněženou krajinou. Jak jinak než vybaveni čelenkami Panta. Tato má žíhaný starorůžový odstín s nádechem světle šedé.

Vyrobeno ve finském městečku Pöytyä. Rodinná značka Myssy zde zaměstnává místní babičky, které všechny výrobky pletou ručně. Vlna je získávána z plemene finských oveček, chovaných v organickém zemědělství, a vyznačuje se měkkostí a hřejivostí, podobně jako merino vlna. Příze se barví ručně. Může se stát, že na čelence najdete kousky slámy. Nebojte, jen to dokazuje jejich blízkost k přírodě a navíc je stačí jen odstranit. 

Čelenka by měla být ze začátku nošení trochu těsná. Během týdne se přizpůsobí tvaru a velikosti vaší hlavy.

Dodáváno v krásném dárkovém balení.

Péče: Vlna má samočistící schopnost a není třeba ji příliš často prát. Obvykle stačí oděv dobře vyvětrat. V případě potřeby perte ručně. Doporučujeme používat ekologický prací prostředek určený na vlnu. Místo ždímání opatrně vymačkejte do ručníku, vytvarujte do původní podoby a sušte ve vodorovné poloze.