0 ks
Hlavní stránka  >  Další kolo výzvy pro lokální designéry a malé značky z Česka a Slovenska!

Další kolo výzvy pro lokální tvůrce a malé značky z Česka a Slovenska!

far_6964.jpg

Jste tvůrkyní či tvůrcem zajímavého produktu, který je nejen krásný a kvalitní, ale také vyroben etickým způsobem a z materiálů šetrných k přírodě? Hodil by se skvěle do rodiny NILA? A vy, jako značka, jste připraveni na prodej zákazníkům? Přihlaste své produkty (ať už jde o módu, šperk, kosmetiku, hračku, praktického pomocníka či doplněk do bytu) do našeho programu spolupráce s místními designéry! V rámci něj nabízíme produkty vybraných místních, českých a slovenských značek v NILAstore Karlín a případně také online na našem webu. Po úvodní dobu šesti týdnů podpoříme vaše produkty v prodeji a budou-li úspěšné, může se naše spolupráce proměnit v trvalou. Už se moc těšíme! 

V prvním kole jsme vybrali produkty značek Poketo, Tululum, Peelo, Pjur, Eva Brzo Jewelry, Kapsle, Julie Store a Feber Fashion – poslední čtyři jmenované se u nás již brzy objeví v prodeji.

Přihlásit se do dalšího kola programu je možné prostřednictvím dotazníku/přihlášky (viz níže). Dokument si, prosím, stáhněte, vyplňte a zašlete spolu se všemi uvedenými podklady do 5. července 2020 na adresu dominika.vitnerova@nila.cz. Do předmětu e-mailu napište „Přihláška“ a název Vaší značky.

Na konci července vybereme několik zajímavých projektů, které opět s radostí přijmeme do rodiny NILA. Podmínky pro zařazení do prodeje v NILAstore Karlín sjednáváme se zájemci individuálně. V případě vašich dotazů či komentářů můžeme vše prodiskutovat na sociálních sítích, kde je tento program rovněž publikován. 

Dotazník/přihláška ke stažení.