+
arrow-select-dark.svg

Dárková sada Fresh Skin Favourites

Antipodes

990 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 10ml, 60ml, 15ml

O produktu

V okouzlujícím dárkovém boxu FRESH SKIN FAVOURITES najdete esenciální přípravky pro zvýšení hydratace pleti. Vyzkoušejte nebo darujte ultra hydratační péči a výživu ve 3 krocích. Tento set vám otevře cestu k šťavnatému vzhledu pokožky, stačí pouze odkrýt víčko a rázem se přeneste do čisté přírody Nového Zélandu! 

Použití: Na vyčištěnou pleť aplikujte kapku séra Hosanna a pokračujte vklepáním ultrahydratačního gelu Baptise. Pro více výživy přidejte vrstvičku Avokádového krému. Tento rituál můžete zopakovat i večer.

Vyrobeno na Novém Zélandu.

Balení obsahuje:

- sérum Hosanna 10ml (Sérum pro unavenou, dehydrovanou a povadlou pleť. Má vyplňující efekt, pomáhá pleť hydratovat, stimulovat produkci kolagenu a dlouhodobě podporovat její mladistvý a zdravý stav, který je ohrožen stresem a znečištěným životním prostředím).

- gelový krém Baptiste 60ml (Lehký gel s vůní čerstvých růží v sobě kloubí účinné látky manuckého medu a kyseliny hylauronové rostlinného původu. Spolehlivě hydratuje i tu nejžíznivější pleť do hloubky a zanechá na ní svěží pocit).

- nočním krém Avocado Pear 15ml (Noční avokádový krém, který obsahuje manukový med, zvlhčuje a pomáhá k nestárnoucí pleti. Revoluční Vinanza hrozen je silným antioxidantem z odrůdy Marlborough sauvignon blanc, který pomáhá neutralizovat poškození volnými radikály, které může vést k předčasnému stárnutí).