+
arrow-select-dark.svg

Dárková sada Healthier Skin Heroes

Antipodes

1 599 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 60 ml, 10 ml, 10 ml

O produktu

V kouzelném dárkovém setu HEALTHIER SKIN HEROES najdete přípravky pro zvýšení kvality a zdraví vaší pokožky. Podpořte mikrobiom pokožky s krémem Culture, čistěte pleť s maskou Halo a vyživujte s olejovým sérem Divine. Tyto 3 kroky dodají plati čistý a projasněný vzhled. Otevřete víčko a přeneste se do čisté přírody Nového Zélandu!

Použití: Na vyčištěnou pleť naneste každý večer malé množství CULTURE. 
Ráno vyčistěte pleť s maskou HALO a naneste na vlhkou pokožku pár kapek séra DIVINE. Pokožka bude zářit čistotou a svěžestí.

Vyrobeno na Novém Zélandu.

Balení obsahuje: 

- krém Culture 60 ml (Základem nočního krému je kombinace Kalibiome AGE Probiotik, kyseliny hyaluronové a černé kapradiny Mamaku rostoucí na Novém Zélandě. Společně posilují kožní bariéru, přispívají ke zvýšení pružnosti a hydratace pokožky, a zároveň snižují její hrubost a zarudnutí).

- masku Halo 10 ml (Luxusní veganská bahenní maska rozjasní vaši pokožku, zanechá ji svěží a zpevněnou díky minerálnímu bahnu z geotermálního Nového Zélandu).

- olejové sérum Divine 10 ml (Obsahuje božské rostlinné oleje, které povzbuzují a vyhlazují unavenou, stresovanou pleť a dokonce i pleť poškozenou nadměrným sluněním).