+
arrow-select-dark.svg

Difuzér Golden Hour

P.F. Candle Co.

999 Kč
Pouze v kamenné prodejně
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: vonné oleje, ratanové tyčinky, sklo
Velikost: 110 ml oleje; výška sklenice: 7,1 cm; ∅ 7 cm, délka tyčinek: 18 cm

O produktu

Nenáročný a stylový způsob, jak provonět celý byt. A bez jediného škrtnutí sirkou! Difuzér s vonným olejem vám do života přinese dlouhotrvající vůni (lahvička vydrží 3 až 4 měsíce), údržba je takřka nulová a výsledek velmi ambiciózní. Balení obsahuje tyčinky z udržitelně vypěstovaného ratanu, které po namočení do vonné ho oleje poctivě namíchanou tekutinu absorbují a postupně ho uvolňují do svého okolí. 

Hřejivá a konejšivá vůně Golden Hour evokuje poklidnou atmosféru pozdního odpoledne, kdy se vše koupe ve zlatavých slunečních paprsích, pohrávajících si mezi korunami stromů. Jemná a zklidňující zemitá vůně v sobě nese tóny bergamotu, sušeného sena, a kalifornského “vlčího máku”. 

Kromě vůně si zamilujete i originální skleněnou dózu v zemitých tónech a s potiskem inspirovaným kalifornskou scenérií, která sama o sobě zapůsobí jako vkusný doplněk interiéru.

Vyrobeno ručně v kalifornském Los Angeles. 

Péče: Vložte tyčinky přímo do sklenice – čím více jich do oleje vložíte, tím intenzivnější vůně dosáhnete. Jednou za týden nebo 14 dní tyčinky otočte, abyste dosáhli délší životnosti. Neumísťujte difuzér na přímé sluneční světlo – to by mohlo tyčinky zbytečně vysušovat. Dále se vyvarujte požití jakékoliv části balení a dbejte na to, aby se difuzér nedostal do rukou/ tlapek dětem a zvířatům. Pokud při neopatrné manipulaci dojde k ukápnutí oleje, skvrnu čistěte okamžitě.