+
arrow-select-dark.svg

Esenciální olej Mandarinka

Savon Stories

249 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 10 ml

O produktu

Esenciální olej Mandarinka povzbudí náladu sladkým, osvěžujícím citrusovým aroma, pomůže při podráždění a pozvedne na duchu. Olej se získává z kůry mandarinek, jeho využití najdete v aromaterapii, při koupeli nebo při masáži.

Aromaterapie: Sladké a osvěžující citrusové aroma pomáhá zvednout náladu a zklidňovat podráždění.
Použití: Nakapejte pár kapek na vatový tampónek. Ze vzdálenosti cca 10 cm se desetkrát zhluboka nadechněte. Pro požadovaný aromaterapeutický účinek opakujte dvakrát až třikrát denně. Lze použít i v aroma lampách nebo při koupeli - nakapejte pár kapek do napuštěné vany, pro rovnoměrnější rozptýlení můžete nejdříve smíchat s menším množstvím koupelového oleje či tekutého mýdla. 

Nakapejte 10 kapek do 100 ml horké vody, namočte do ní hadřík a přiložte na potřebné místo (hodí se pro ošetření modřin, drobných ranek, při bolesti svalů či kožních problémech. Pro obličejovou parní lázeň použijte 5 kapek na misku horké vody a několik minut inhalujte.

Masáž: Pomáhá při podráždění.
Použití: Použijte 1-2 kapky na 10 ml masážního oleje. U dětí pod 12 let použijte poloviční dávku.

Upozornění: Nikdy nepoužívejte neředěný olej přímo na pokožku. Vyhněte se kontaktu s oblastí okolo očí. Během těhotenství doporučujeme konzultovat použití s Vaším lékařem. Uchovávejte na suchém místě bez přímého slunečního záření, mimo dosah dětí.

Složení: 100% esenciální olej z kůry mandarinek v bio kvalitě, přírodně se vyskytující limonen a linalol

Země původu: Indie, olej se získává lisováním kůry mandarinek.