+
arrow-select-dark.svg

Esenciální olej Patchouli

Savon Stories

249 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 10 ml

O produktu

Esenciální olej Patchouli sve vyznačuje pro své zemité, dřevité aroma s florálními tóny. Vysoce verzatilní vůně, která se často využívá v parfemářském průmyslu, je oblíbená i pro své antibakteriální vlastnosti pro pleť náchylnou k akné a pomáhá i při boji proti lupům a infekcím.

Aromaterapie: Pomáhá účinně bojovat proti stresu navozením pocitu klidu a relaxace. Při inhalaci má sedativní účinky, takže pomáhá při nespavosti. 
Použití: Nakapejte pár kapek na vatový tampónek. Ze vzdálenosti cca 10 cm se desetkrát zhluboka nadechněte. Pro požadovaný aromaterapeutický účinek opakujte dvakrát až třikrát denně. Lze použít i v aroma lampách nebo při koupeli - nakapejte pár kapek do napuštěné vany, pro rovnoměrnější rozptýlení můžete nejdříve smíchat s menším množstvím koupelového oleje či tekutého mýdla. Pro obličejovou parní lázeň použijte 5 kapek na misku horké vody a několik minut inhalujte.

Masáž: Použijte 1-2 kapky na 10 ml masážního oleje. U dětí pod 12 let použijte poloviční dávku.

Upozornění: Nikdy nepoužívejte neředěný olej přímo na pokožku. Vyhněte se kontaktu s oblastí okolo očí. Během těhotenství doporučujeme konzultovat použití s Vaším lékařem. Uchovávejte na suchém místě bez přímého slunečního záření, mimo dosah dětí.

Složení: 100% esenciální olej z kořene patchouli

Země původu: Indie, olej se získává parní destilací.