+
arrow-select-dark.svg

Hydratační gel Baptise

Antipodes

1 099 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

O produktu

Lehký gel s vůní čerstvých růží v sobě snoubí účinné látky manuckého medu a kyseliny hylauronové (rostlinného původu). Spolehlivě hydratuje i tu nejžíznivější pleť do hloubky a zanechá na ní svěží pocit. Gel na bázi vody se snadno vstřebává, neobsahuje olejové a zatěžující složky. Novozélandský manuka med má potenciál léčit vady a pomáhá rozjasňovat a čistit pleť. Podle klinické studie dokáže během 24 hodin zvýšit hydrataci pleti o 52 %.

Používejte na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu ráno i večer. Vhodný pro téměř všechny typy pleti, především pro suchou pleť.

Složení: Aqua (voda), glycerine, sodium acrylates copolymer & lecithin, dehydroacetic acid (dehydrooctová kyselina), benzyl alcohol, glyceryl caprylate, polysorbate 20, hyaluronic acid (kyselina hylauronová - získaná z rostlinných zdrojů), glycerin & voda & Terminalia ferdinandiana (extrakt z kakadu plum), sodium citrate (citrát sodný), lysolecithin & sclerotium gum & xanthan gum (xantanová guma) & pullulan, Phormium tenax (extrakt z lenovníku novozélanského) flax extract, Hibiscus sabdariffa (extrakt z květu ibišku), Leptospermum scoparium mel (manuka med), Cyathea medullaris (extrakt z kapradiny mamaku), Zingiber officinale (extrakt ze zázvoru lékařského), Aloe barbadensis (extrakt z listů aloe vera), mica (slída), titanium dioxide, vegetone rich red T2/lycopene red W/S, Rose anatolia: citral*,citronellol*, eugenol*, geraniol*, linalool*.

* esenciální oleje