+
arrow-select-dark.svg

Intimní sérum Venuše

Organická Apoteka

949 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: sklo
Velikost: 30 ml

To nejjemnější pro ty nejintimnější partie – lehounké sérum, které bude něžně pečovat o vaše intimní partie. Hydratace, výživa, zpevnění – těmito třemi slovy bychom dokázali vystihnout péči, jakou nejčastěji dopřáváme naší tváři. V intimním séru se snoubí všechny tyto úžasné vlastnosti a spolu s vůní damašské růže vytváří neodolatelný produkt. Sérum pomáhá udržovat v pokožce elastin, kolagen a kyselinu hyaluronovou. Pravidelným používáním bude pokožka intimních partií pevnější, jemnější, hydratovaná a její mikrobiom bude harmonizován.

SKINectura™ – je organický květinový nektar z australské klokanky. Zvyšuje produkci kolagenu a elastinu, zesiluje kontrakèni silu fibroplast, snizuje pocet, délku a hloubku vrásek a zpevňuje a zjemňuje pokožku. Už během jedné hodiny pomáhá zpevnit ochablou pokožku a přispívá k viditelnému omlazení pleti.

Salixin® – Lactobacillus/Salix Purpurea Bark Ferment Extract – je aktivní složka z ekologicky pěstované a udržitelné dánské nachové vrby. Výsledné bioaktivní sloučeniny mají vysoký obsah přírodních salicylátů a nabízejí vynikající protizánětlivou, antimikrobiální a další biologickou aktivitu. Salixin působí protizánětlivě a dokáže pomoct skutečně poškozené a podrážděné pokožce.

Hysilk® – je forma nízkomolekulární kyseliny hyaluronové. Díky svému krátkému řetězci proniká hlouběji do epidermálních vrstev, kde pokožku hloubkově hydratuje a tím i vypíná. Tvoří ochranný štít, který udržuje pokožku hydratovanou, hladkou a svěží a stimuluje syntézu kolagenu. Vyrábí se biotechnologickým procesem pomocí bakterie Streptococcus zooepidemicus.

Heřmánek pravý – má zvláčňující účinky, pomáhá regenerovat a zklidňovat zarudlou a zánětlivou pokožku.

Růže damašská – má silné antimikrobiální, protivirové a protizánětlivé účinky. Její vůně je velice ženská, nasládlá, krásně květinová a podmanivá. Na naše smysly působí afrodiziakálně, zklidňuje mysl. 

Produkt patří pod značku Organická apotéka.

Skvěle ladí s těmito produkty

Pleťový krém Krásná dáma

Havlík Apoteka
849 Kč

Noční pleťová maska Nektar

Organická Apoteka
999 Kč

Pleťová maska Ambrosia

Organická Apoteka
999 Kč

Pleťová maska Metropolitan

Organická Apoteka
999 Kč