+
arrow-select-dark.svg

Kabelka Office Hunter Original

Myomy

7 490 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: kůže, podšívka: 100% recyklované plátno z PET lahví
Velikost: 40 x 33 x 10 cm

O produktu

Perfektní společnost do kanceláře i na přednášky. Pokud s sebou každodenně nosíte složky papírů a poznámek, pak je pro Vás tato kabelka jako stvořená. Je vyrobena z vysoce kvalitní kůže, která je vyčiněna udržitelným způsobem. Uvnitř je podšívka ušitá ze 100 % recyklovaného plátna z plastových lahví. Hlavní kapsa se zapíná na zip a po rozepnutí nabídne dostatečně široký prostor pro uložení A4 formátů a určitě i lahve s vodou a menší svačinky. Na jedné boční straně je prostorná kapsa na peněženku a telefon, která se uzavírá pomocí dvou suchých zipů a na druhé straně jsou vedle sebe tři menší otevřené kapsičky například na malou peněženku, klíče a make-up. Delší popruh, díky kterému lze kabelku nosit ležérně přes hrudník jako cross-body je nastavitelný a odnímatelný. Kabelku lze pak nosit klasicky přes rameno pomocí dvou poutek, které mají dostatečnou délku pro pohodlné nošení, i když oblečete více vrstev oblečení. Výraznějším prvkem jinak minimalistické tašky je horní okraj vystřižený do vzoru pily. Snadno doplní seriózní bílou košili s jednobarevnými kalhotami stejně jako jednoduché šaty a sako.

Součástí kabelky je i samostatně zabalená tenká dřevěná podložka s logem značky. Vložte ji na dno kabelky pro jeho zpevnění.

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Bangladéši a Indii

Certifikace: B Corp, LWG, REACH

Péče: Každý batoh je vyroben z unikátního kusu kůže, a proto se odstín může výrobek od výrobku lezce lišit. Každých 6 měsíců aplikujte sprej Collonil Protection Spray, který kůži zprvu chrání před nečistotami a vodou. Postupem času kůže získává patinu. Čas od času lze použít krém Collonil Organic Cream pro vyvážení změn v odstínu a osvěžení kůže.