+
arrow-select-dark.svg

Kabelka Olivia Cognac

O my bag

8 599 Kč
Doprava zdarma.
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: kůže, podšívka: bavlna
Velikost: délka: 45 cm, výška: 30 cm, hloubka: 13 cm

V jednoduchosti je krása, zde máme jednu názornou ukázku. Kabelka Olivia je úžasně univerzální, praktická i nadčasová. Má dostatečně prostorné otvírání na zip, uvnitř je velká kapsa, kam se pohodlně vejdou složky s dokumenty o rozměru A4 i 15” notebook, uvnitř na straně je pak plátěná kapsička na zip a dvě přihrádky. Díky stabilnímu dnu kabelka skvěle drží tvar. Využijete ji do kanceláře, při celodenním pobíhání po městě včetně menšího nákupu, a pokud jste minimalistka, tak klidně i během víkendového výjezdu s přáteli. Kůže má jemnou texturu, je hladká na dotek a přitom pevná. Šetrně a bez použití těžkých kovů vyčiněná kůže dává tašce neodolatelný vzhled, který se bude s přibývajícími léty jen znásobovat. Kabelka má 2 odjímatelné popruhy. První kratší, vhodný pro nošení přes rameno, dlouhý 35 cm. Z lícové strany jej tvoří kůže a z rubové látka ve stejné barvě. Druhý popruh je delší, užší a nastavitelný dle potřeby. Je celokožený, určený k nošení tašky křížem jako cross body kabelku. Prázdná kabelka váží 1,3 kg.

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Indii z přírodně činěné kůže bez použití těžkých kovů. Vnitřní podšívka je ze 100% bavlny.

Péče: Kůže je z výroby dostatečně ošetřená. Nošením získává patinu. V případě potřeby lze ošetřit ekologickou impregnací, doporučujeme používat přiměřené množství.