0 ks
Hlavní stránka  >  Muži  >  Klobouky, čepice, šály  >  Klobouky, čepice  >  Klobouk Luke khaki

Klobouk Luke khaki

Yellow 108

2 490 Kč
 

Na velikosti záleží! Vyberte si prosím tu vaši.

- +
Materiál: 100% vlna merino bambus, recyklovaná kůže
Barva: Tmavě zelená

Elegantní stylový unisex klobouk khaki barvy je vyrobený z 100% vlny merino, z bambusového vnitřního pásku a recyklovaného koženého ozdobného pásku. Má univerzální tvar typu fedora - protáhlý tvar s širší krempou bez obšití, trojúhelníková prohlubeň, po stranách koruny vymodelovány jamky. Klobouk je perfektní doplněk jak k běžnému volnočasovému oblečení, tak i k formálním příležitostem.

Přirozeně odpuzuje vodu.

Jak zjistit velikost: Změřte si obvod nejširší části hlavy ve sklonu, v jakém chcete klobouk nosit. Pokud si nejste jistí, doporučujeme volit větší variantu.

Péče o klobouk:

  • Čištění: Ideální je používat měkký kartáč se štětinami přírodního původu. Postupujte proti směru hodinových ručiček. Je lepší zvolit kartáč v podobném odstínu, v jakém je klobouk. Pokud je klobouk zanesený jemnými částečkami prachu, můžete použít rolovací váleček s lepící páskou.
  • Ukládání: Modely s rovnou krempou ukládejte na rovný povrch a raději do krabice. U klobouků s tvarovanou krempou doporučujeme umístění na rovný kolík nebo háček, který nebude hloubit do klobouku důlek. Umístění na rovný povrch může vést k narušení původního tvaru. Vždy zvolte suché a chladné místo, aby se zabránilo zvlhnutí materiálu a případnému následnému nežádoucímu zkroucení klobouku.
  • Namočení: Pokud klobouk přijde do styku s vodou, například zmoknete, vytřepejte z klobouku vodu (neždímejte), nechte oschnout, nikoli ovšem na přímém slunci nebo u zdroje tepla.