+
arrow-select-dark.svg

Kokosový olej Baiobay

Baiobay

340 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 100 ml

O produktu

Fenomén jménem kokosový olej. Vhodný pro hydrataci vašeho obličeje, vlasů i celého těla. Příjemně vaši kůži, nebo vlasy provoní jemnou kokosovou vůní a nemusíte se bát ho použít ani při vaření. Jedná se totiž o 100% přírodní panenský olej v biokvalitě, který je za studena lisovaný, takže neztrácí žádnou ze svých účinných látek a samozřejmostí pak je, že se jedná o veganský produkt, který není ani testovaný na zvířatech.

Při teplotách pod 22 ° C se kokosový olej přirozeně tuhne a místo olejovité konzistence je pevný. Po doteku s vaší pokožkou se však zahřeje a ihned získá svou konzistenci zpět. Pro snažší manipulaci doporučujeme tubu vždy před použitím zahřát v dlaních, nebo pod proudem teplejší vody. Pokud je zima doporučujeme skladovat tubu s kokosovým olejem vzhůru nohama, aby ztuhlý kokosový olej nezpůsobil zablokování víčka. Při teplotě nad 25 ° C je kokosový olej zcela tekutý.

Firma Baiobay navíc navázala partnerství se společností Trees for the Future, která zajistí, že za každý zakoupený kokosový olej bude vysazen jeden strom.

Vyrobeno ve Francii.

Certifikace: Cosmos Organic (Ecocert Greenlife)

Složení: kokosový olej (cocos nucifera)

Všechny složky jsou produkty ekologického zemědělství a 100% přírodního původu.