+
arrow-select-dark.svg

Koncentrát na podlahy Clean Floor

Pure Effect

429 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 300 ml

Vysoce koncentrovaný čistič, který je nekompromisní ke špíně, ale šetrný k vašim rukám, podlaze i přírodě. Clean Floor koncentrát byl vyvinut speciálně k použití na vaši podlahu – rozlučte se tedy s mastnotou, špínou i zápachem. Díky unikátnímu složení čistí opravdu do hloubky, dokonce i biologické nečistoty, které jsou zachyceny v porézním povrchu vaší podlahy. Výrobek je biologicky rozložitelný a pochází z obnovitelných zdrojů. Balení obsahuje 300 ml koncentrátu, díky kterému – při správném dávkování – vytvoříte 60 litrů čistící směsi. 

Použití: Vhodné pro všechny typy podlah, které snesou vodu – například dlaždice, lino nebo plovoucí podlahy. Před použitím na dřevěnou podlahu se ujistěte, že je dobře napuštěna olejem. 

Dávkování: Připravte si kbelík. Před použitím lahvičku s koncentrátem důkladně protřepte. Rozřeďte 15 ml koncentrátu ve 3 litrech studené/ vlažné vody (nebo 30 ml koncentrátu v 6 litrech vody). Vždy se držte poměru 1:200. Otevřenou lahvičku můžete skladovat v pokojové teplotě 2 roky. Nesvědčí jí přímé slunce.  

Složení: Koncentrát obsahuje živé bakteriální kultury, výtažek z produktů fermentace a vodu. Dále pak 5 – 10 % neiontových činidel a méně než 5 % amfoterních činidel, parfém a konzervační látky.  

Balení obsahuje jednu lahvičku s čisticím koncentrátem Clean Floor.

Skvěle ladí s těmito produkty

Čisticí sada All Clean

Pure Effect
669 Kč