+
arrow-select-dark.svg

Koncentrovaný prací gel svěží citrus

Mulieres

379 Kč
Pouze v kamenné prodejně
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 1500 ml

O produktu

Bez zbytečné námahy a zároveň ekologicky! Přírodní prací gel prádlo spolehlivě vyčistí a provoní, aniž byste museli používat další odstraňovače skvrn či aviváž. Účinnou složkou je zde olivový olej, který má výborné čisticí schopnosti a zároveň je šetrný i k velmi citlivé či alergické pokožce. Přípravek je vhodný na praní všech typů oblečení a látek včetně vlny, hedvábí i speciálních vláken sportovního oblečení (např. Gore-Tex). Můžete ho použít na ruční praní i praní v pračce při jakékoli teplotě. Gel je umíchaný z  99,97 % přírodných ingrediencí, zapomeňte proto na jakékoli parabeny, ropné produkty a syntetické parfémy či barviva! Gel díky vysoké koncentraci vystačí až na 37 praček. O svěží citrusovou vůni se postarají vysoce kvalitní esenciální oleje.

Přípravek je výjimečný i svým obalem. Jeho vnější část je vyrobena z recyklovaného kartonu, který je plně rozložitelný. Uvnitř kartonového obalu je recyklovaný plastový šáček. Značka tímto způsobem ušetří až 70 % plastu. Kartonový obal můžete po vypotřebování kompostovat nebo využít třeba jako květináč k pěstování bylinek, plastový sáček pak znovu zrecyklujete.

Certifikace: Vegan Society, Ecocert

Použití: Před použitím protřepejte. Odolné skvrny doporučujeme před praním jednoduše přetřít pracím gelem.

Složení: 30 % voda, 5-15 % olivové mýdlo, <5 % parfém (směs přírodních esenciálních olejů, v nichž se přirozeně vyskytují citral, citronelol, eugenol, geraniol, linalool, limonen), ocet, glycerin, levandulový extrakt, kyselina citronová, sorban draselný, benzoát sodný

99,97 % ingrediencí je přírodního původu