+
arrow-select-dark.svg

Koncentrovaný univerzální čistič svěží citrus

Mulieres

279 Kč
Pouze v kamenné prodejně
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 1000 ml

O produktu

Zapomeňte na poličku zaplněnou úklidovými prostředky, tento univerzální přírodní čistič využijete na nespočet způsobů: umyjete s ním nádobí, kuchyňské i pracovní plochy, troubu, podlahy i okna, vyčistíte záchod, koupelnu i auto a navíc poslouží i jako ochránce vašich rostlin před škůdci. Účinnou složkou je zde olivový olej, který má výborné čisticí schopnosti a zároveň je šetrný i k velmi citlivé či alergické pokožce. Přípravek je umíchaný z  99,97 % přírodných ingrediencí, zapomeňte proto na jakékoli parabeny, ropné produkty a syntetické parfémy či barviva! Balení obsahuje 1 l čističe a vystačí až na 25 lahví s naředěným koncentrátem.  O svěží citrusovou vůni se postarají vysoce kvalitní esenciální oleje.

Přípravek je výjimečný i svým obalem. Jeho vnější část je vyrobena z recyklovaného kartonu, který je plně rozložitelný. Uvnitř kartonového obalu je recyklovaný plastový šáček. Značka tímto způsobem ušetří až 70 % plastu. Kartonový obal můžete po vypotřebování kompostovat nebo využít třeba jako květináč k pěstování bylinek, plastový sáček pak znovu zrecyklujete.

Certifikace: Vegan Society, Ecocert

Použití: Na čištění povrchů (okna, pracovní plochy, koupelny, záchod, podlahy auto) smíchejte koncentrát s uvedeným množstvím vody. V případě silné špíny smíchejte čistič s jedlou sodou do konzistence pasty, ošetřený povrch poté opláchněte vodou. Přípravek můžete po zředění s vodou využít také k mytí ovoce a zeleniny (poté opláchněte) nebo jako postřik na rostliny. Naředěný koncentrát lze používat opakovaně.

Složení: 30 % voda, 5-15 % olivové mýdlo, <5 % parfém (směs přírodních esenciálních olejů, v nichž se přirozeně vyskytují citral, citronelol, eugenol, geraniol, linalool, limonen), kyselina citronová, levandulový extrakt, sorban draselný, benzoát sodný

99,97 % ingrediencí je přírodního původu