+
arrow-select-dark.svg

Kosmetické ponožky

Meraki

799 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: termoplastická pryž, levandulový, olivový a jojobový olej, vitamín E a mikrovlákna
Velikost: délka 23,5 cm, šířka 10 cm

O produktu

Poděkujte vašim nohám za všechno, co pro vás každý den dělají. Hydratační ponožky fungují jako maximálně skladné a vždy otevřené mini spa. Jsou vyrobeny ze speciální směsi materiálů, která je obohacena o zázračné přírodní oleje – levandulový, olivový a jojobový olej. Ty vaši pokožku velebí už jen samy o sobě, dodávají jí hydrataci a potřebnou péči. Dovedete si představit ty výsledky, když se jejich dovednosti znásobí použitím vašeho oblíbeného krému? Fantastické! 

Balení obsahuje jeden pár ponožek.

Použití: Po zasloužené koupeli naneste na nohy váš oblíbený hydratační krém nebo olej a vzklouzněte do ponožek. Vydržte v nich 30 až 60 minut a užívejte si jejich schopnosti. Až se krém vstřebá, ponožky sundejte. Vydrží vám přibližně na 50 použití. Jupí! 

Pamper your feet with these wonderful socks from Meraki. The socks are easy to use, and they are created to give your feet plenty of moisture and care. The socks are particularly well suited for dry feet. Each package contains 2 pieces. How to use the socks: Take a nice hot bath. Apply a generous amount of foot cream and massage your feet. Put on Meraki’s socks and keep them on for 30 to 60 minutes – or until the cream penetrates your skin. Can be used around 50 times.