+
arrow-select-dark.svg

Kotníkové boty Eileen Black/Black

Angulus

3 590 Kč 5 490 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: Svrchní část: kůže, podrážka: přírodní kaučuk

O produktu

Pohorky do městské džungle! Styl kotníkových šněrovacích bot vychází z obuvi do hor. My je ale úplně vidíme v ulicích města, kde z nich černá barva a kožené provedení dělají extrémně elegantní záležitost. Elegantní styl ještě podtrhuje výrazný podpatek, do černa sladěné tkaničky, které jemně doplňují světlejší kovová poutka. Díky širokému šněrování, které se v oblasti kotníků zužuje se budou pohodlně obouvat i zouvat a utáhnete si je přesně podle vašich potřeb. Boty mají podšívku z jehněčí vlny. Zahřejí i v nejtužší zimě. Robustní podrážku tvoří guma vyrobená z udržitelných a CO2 absorbujících kaučukovníků. Zaručí měkkost a pohodlnost každého kroku. Jsou vyrobeny ze 100% kůže pocházející z evropských koželužen. Botám bude slušet kombinace s koženým bomberem a kalhotami v mrkvovém střihu!

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Portugalsku

Certifikace: Jehněčí vlna má certifikát OEKO-TEX®, který ozvačuje materiály bez škodlivých látek.

Péče: Kůže nošením získává žádanou patinu a doslova stárne do krásy. Čistěte navlhčeným hadříkem. Jednou za čas navoskujte bezbarvým přípravkem a nastříkejte ekologickou impregnací, doporučujeme používat přiměřené množství.

Podrážka z přírodního kaučuku je velmi odolná, trvanlivá a praktická. Pečuje se o ni běžným čištěním. V případě, že podrážka ztuhne, byla pravděpodobně delší dobu vystavena chladu (například dlouhodobé uskladnění ve studeném prostředí). Řešení je velmi jednoduché – stačí nechat boty hodinu u zdroje tepla (např. poblíž radiátoru).

Doporučujeme chodila změřit a výsledek porovnat s délkou stélky pro danou velikost. Postup pro měření: Chodilo přirozeně a uvolněně rozprostřete včetně prstů, přeneste na toto chodidlo váhu těla a změřte vzdálenost mezi nejzazším okrajem paty a nejdelším prstem.

Přibližná vnitřní délka: