+
arrow-select-dark.svg

Kotníkové boty Elvira Brown

Bisgaard

3 499 Kč 6 999 Kč
Doprava zdarma.
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: kůže, podrážka: guma
Barva: olivově hnědá

Prémiová kůže, nadčasový styl a skvěle propracované detaily dělají z těchto bot výjimečný model k nošení. Kotníkové boty jsou vyrobeny z prodyšné, přírodně činěné kůže s jemně texturovaným povrchem. Kožená je i podšívka, neobyčejné pohodlí zajišťuje kožená stélka s paměťovou pěnou, která se výborně přizpůsobí chodidlu. Podrážka je gumová. Boty mají elastické vsadky na bocích a díky svému užšímu tvaru krásně obepnou kotníky. Hodí se proto k elegantním šatům, sukním i klasickým džínům nad kotníky.

Boty mají ve skutečnosti světlejší odstín olivově hnědé, než jak je uvedeno na fotografiích.

Kůže byla činěna bez použití chromu a dalších chemikálií a je 100% rozložitelná. Vyrobeno ručně v Portugalsku, které je centrem vysoce kvalitní a prémiové obuvnické produkce.

Při nákupu online doporučujeme u tohoto modelu zvolit Vaši běžnou velikost. Doporučujeme chodila změřit a výsledek porovnat s délkou stélky pro danou velikost. Postup pro měření: Chodilo přirozeně a uvolněně rozprostřete včetně prstů, přeneste na toto chodidlo váhu těla a změřte vzdálenost mezi nejzazším okrajem paty a nejdelším prstem.

Délka stélky:

vel. 36:   24,8 cm

vel. 37:   25,5 cm

vel. 38:   26,1 cm

vel. 39:   26,8 cm

vel. 40:   27,5 cm

vel. 41:   28,1 cm

Skvěle ladí s těmito produkty

Kabát Saumane Khaki

Trench&Coat
7 199 Kč 9 499 Kč