+
arrow-select-dark.svg

Kotníkové boty Lisa Beige 38

Angulus

5 299 Kč
Doprava zdarma.
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: kůže, podrážka: guma

O produktu

Nepřehlédnutelné! Kotníkové boty Lisa si Vás získají svou kontrastní béžovo-černou kombinací a neotřelým stylem. Váš outfit díky nim upoutá pozornost, ale zároveň se hodí téměř ke všemu. Romantické šaty, roláky i crop topy v kombinaci s kalhotami si s nimi budou rozumět. Boty jsou vyrobeny z kvalitně činěné kůže s elastickou gumou po stranách, která slouží pro pohodlné nazouvání (společně s poutkem na zadní straně boty), snadnou chůzi, a navíc dodávají botě na klasickém „chelsea“ stylu. Nenápadným, přesto velmi praktickým detailem je pogumovaná špička a pata proti okopávání. Podrážka je vyrobena z robustní gumy. Jejich využití je opravdu univerzální a jsou vhodné i pro každodenní nošení. V chladnějších dnech k nim vyberte světlý kabát, za slunečních dní skvěle doplní rozevláté šaty. 

Vyrobeno v Portugalsku.

Péče: Boty z hladké kůže doporučujeme před použitím 2 - 3x ošetřit ochranným sprejem. Pokud boty používáte každý den, měli byste je každých 14 dní ošetřit ochranným sprejem. Skvrny na kůži lze odstranit vlhkým hadříkem nebo vyčistit kombinovaným čističem. Pro osvěžení barvy a hydrataci pokožky použijte krém na boty v odpovídající či neutrální barvě. Je možné, že barva kůže tím získá tmavší odstín. Pokud potřebujete obuv rychle očistit a osvěžit, lze občas použít houbu na čištění bot. 

Velikosti 

Doporučujeme chodila změřit a výsledek porovnat s délkou stélky pro danou velikost. Postup pro měření: Chodilo přirozeně a uvolněně rozprostřete včetně prstů, přeneste na toto chodidlo váhu těla a změřte vzdálenost mezi nejzazším okrajem paty a nejdelším prstem. Pokud se nacházíte mezi velikostmi, doporučujeme zvolit větší číslo.

Přibližná vnitřní délka: 

36: 23,7 cm

37: 24,2 cm

38: 25,1 cm

39: 25,9 cm

40: 26,7 cm

41: 27,3 cm