+
arrow-select-dark.svg

Koupelnový čistič Clean Bath

Pure Effect

469 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 1000 ml

O produktu

Ekologický bojovník proti odolným skvrnám, kterých bývá v koupelně nespočet. Tento vysoce koncentrovaný koupelnový čistič je nekompromisní ke špíně, ale šetrný k vašim rukám i přírodě. Byl vyvinut speciálně pro použití v koupelně – poradí si se skvrnami od mýdla, šampónu nebo s vápencem. Použijte ho na čištění dlaždic a jejich spár, umyvadla, vany, zrcadla nebo nerezových baterií. Pracuje na bázi výtažků z fermentovaných jogurtových bakterií (Lactobacillus). Výrobek je biologicky rozložitelný a pochází z obnovitelných zdrojů. Balení obsahuje 1000 ml čističe s kyselým pH (3,5), který je určen k přímému použití na skvrny a povrchy.

Použití: Naneste Clean Bath čistič na houbičku/ čistící hadřík a rovnoměrně aplikujte na místa, která potřebujete vyčistit. Opláchněte vodou nebo setřete mokrým hadříkem. V případě skleněných povrchů ještě vyleštěte suchým hadříkem. Otevřenou lahvičku můžete skladovat v pokojové teplotě 2 roky. Nesvědčí jí přímé slunce. 

Upozornění: Clean Bath je výrobek s vysokým pH, dbejte tedy na to, abyste ho nenechali působit příliš dlouho – mohlo by dojít k vybělení povrchu. Na citlivé porézní materiály jako je mramor nebo další typy kamene raději používejte čistič All Clean, který má neutrální pH. 

Složení: Koncentrát obsahuje výtažek z produktů fermentace (Lactobacillus) a vodu. Dále pak méně než 2 % neiontových činidel, méně než 2 % amfoterních činidel, konzervační látky a parfém. 

Balení obsahuje jednu lahvičku koupelnového čističe Clean Bath. 

Skvěle ladí s těmito produkty