+
arrow-select-dark.svg

Magazín Nila 01/23

NILA

220 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 190 stran

Magazín Nila je lifestylový půlročník věnující se udržitelné módě, životnímu stylu, osobnímu zpomalení a smysluplnému cestování.

V tématech tohoto čísla se pokoušíme najít drobné návody a doporučení, jak dělat svět lepší, zvenčí, na povrchu i uvnitř nás. Adéla Kudrnová nás učí pracovat s interiéry našich domovů, Petra Šlechtická odpočívat. S Jaromírem Haincem mluvíme o tom, s čím se potýkají dnešní města a pražská metropole. V rozhovoru se zakladatelkami brněnského konceptu Kvítka v bytě, s pěstiteli ze Svobodných Hor i s majitelkou Nakladatelství wo-man rozplétáme cesty udržitelného podnikání, rukodělné práce, zemědělství i knižního průmyslu. Za inspirací pro bydlení s dětmi se vydáváme do pražské Troji a navštívili jsme i zakladatele značky TeakPeak v jejich městském bytě. Vzpomínáme na Portugalsko, Normandii i místa za polárním kruhem. To vše doprovázejí naše foto příběhy.

Vydávání tištěného půlročníku je součástí naší mise bojovat za lepší svět módy, za koncepční změnu v tom, jak přistupujeme k věcem, kterými se obklopujeme, a jakou hloubku a sebevyjádření v nich hledáme. 

Magazín tiskneme zde v České republice na prémiový a k přírodě šetrný papír Fedrigoni s certifikací FSC. Najdete jej ve všech našich prodejnách i online. Po přečtení si jej uchovejte, pošlete dál, či neváhejte donést zpět k nám do obchodu.

Datum vydání: 20. dubna 2023
Redakce: Eva Urbanová, Karolína Břinková, Tereza Kaňková, Jana Krato
Přispěvatelé čísla: Lucie Fenclová, Jan Semerád, Aneta Váchová, Anna Zíková, Kateřina Zíková
Jazyková redakce: Jana Kotrlová
Fotografie: Emmy Mondon, Lucie Fenclová, Ondřej Horák, Diana Dušek, Lina Németh
Styling: Patricia Madarová, Pavla Končalová, Barbora Gábová
Produkce: Karolína Břinková
Grafické zpracování čísla: Hana Kolbe
Grafický formát magazínu: Anna Issa Šotolová, Martina Černá
​​​​​Vytištěno v tiskárně H.R.G. spol. s r.o. v Litomyšli na papír Fedrigoni Arena Natural v nákladu 5 000 ks
V​​​ydává NILA Living s.r.o.