+
arrow-select-dark.svg

NAIL POLISH COLOUR MAKER

Nailmatic

990 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

O produktu

NAIL POLISH COLOUR MAKER

Vaše děti se mohou na chvíli proměnit v malé chemiky a namíchat si vlastní laky na nehty! Jsou postaveny na vodní bázi, veganské, cruelty free, užijete si s nimi spoustu zábavy a pak ještě budou dělat velkou parádu. Poté se lak dá jednoduše smýt teplou mýdlovou vodou. S touto kouzelnou sadou vytvoříte hned čtyři různé laky na nehty. Nebojte se experimentovat a pusťte se do toho!

Vhodné pro děti od 7 let pod dohledem dospělých.

Perfektní jako dárek.

Dermatologicky testováno.

Vyrobeno ve Francii.

Sada obsahuje vše, co potřebujete k výrobě 4 laků na nehty na vodní bázi děti: 5x barva a třpytky, 4x nádobka na lak, 1x pravítko a štítky pro pojmenování vytvořených laků na nehty

Vyrobeno ve Francii

Výroba laků je vhodná pro děti od 7 let pod dohledem dospělých. Laky nejsou vhodné pro děti do 3 let.

Proč právě laky Nailmatic?

Jsou založeny na bázi vody, neobsahují ftaláty, formaldehyd, toluen ani parfémy. Jsou dermatologicky testovány.

Snadno se používají. Stačí protřepat lahvičku, nanést jednu nebo dvě vrstvy a zatřepat prsty, aby lak rychleji zaschl. K odstranění stačí teplá voda s mýdlem.

Jsou zábavné. Laky Nailmatic zjednodušují váš život i pořádání holčičích párty! Nabídněte jim několik odstínů a nechte je vymýšlet nejhezčí kombinace.

Jsou etické. Nailmatic používá pouze schválené pigmenty bez nanočástic, i když to snižuje možný rozsah barev. Odstíny laků Nailmatic vycházejí z požadavků zákazníků, kteří více než široký výběr barev oceňují bezpečnost, kterou značka zaručuje.

Jsou krásné. Stejně krásný jako obsah lahviček je i obal – každý odstín má svého maskota, kterého si na krabičce může dítě vybarvit jako omalovánku.

Jsou velmi francouzské. Laky byly vymyšleny, vyvinuty i vyrobeny ve Francii.

Složení:

modrá+červená: voda, akrylát sodný / methylstyren / styrenový kopolymer, polystyren, ppg-3 methylether, propandiol, pentylenglykol, ricinový olej peg-40, hektorit, ppg-30 butylether, propylen glykol, kopolymer peg-150 / decylalkohol / smdi, fenetylalkohol, bentonit, 1,2-hexandiol, aminomethylpropanol, benzoan sodný, dimethylsilylát křemičitý, (+/-): ci 15850 (červený lak 7), ci 77007 ( ultramariny), ci 77891 (oxid titaničitý).

bílá: voda, styren / akrylátový kopolymer sodný, polystyren, ppg-3 methylether, propandiol, pentylenglykol, ricinový olej peg-40, hektorit, ppg-30 butylether, propylenglykol, peg-150 / kopolymer decylalkohol / smdi, fenetylalkohol, bentonit, 1,2-hexandiol, aminomethylpropanol, benzoan sodný, dimethyl silylát křemičitý, ci 77891 (oxid titaničitý).

žlutá: aqua (voda), styren / akrylátový kopolymer sodný, polystyren, křemičitan sodný-vápenatý, ppg-3 methylether, propandiol, pentylenglykol, ricinový olej peg-40, hektorit, ppg-30 butylether, propylenglykol kopolymer peg-150 / decylalkohol / smdi, fenetylalkohol, bentonit, 1,2-hexandiol, aminomethylpropanol, benzoan sodný, dimethylsilylát křemičitý, kopolymer amoniumakryláty, butylenglykol, kaprylylglykol, trideceth-6 fosfát, dipropylenglykol, glyceryl kaprylát, oxid cínatý, ci 19140 (žluté 5 jezero), ci 77492 (oxidy železa), ci 77891 (oxid titaničitý).

třpytivý základ: voda (voda), styren / akrylátový kopolymer sodný, polystyren, ppg-3 methylether, boritokřemičitan sodný vápenatý, propandiol, pentylenglykol, oxid křemičitý, syntetický fluorflogopit, hektorit, ppg-30 butylether, propylenglykol kopolymer peg-150 / decylalkohol / smdi, benzoan sodný, dimethylsilylát křemičitý, oxid cínatý, ci 77891 (oxid titaničitý).