+
arrow-select-dark.svg

Oční maska Bio Restore Membrane

Haeckels

999 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

O produktu

Pro všechny unavené oči. Inovativní maska pod oči výrazně napomáhá a bojuje proti únavě očního okolí. Bio Restore Membrane maska byla vytvořena s použitím prebiotických složek, které podporují kolonizaci bakterií prospěšných pro zdraví pokožky. Bio Restore Membrane využívá kyselinu hyaluronovou k hluboké hydrataci a vyživení oblasti pod očima. V kombinaci s výtažky z okurky, aloe vera a přírodními antioxidanty je tato maska ​​na oči na bázi mořských řas chladivá, zklidňující a hydratační. Masku tvoří 18 náplastí, které aplikujte přímo na okolí pod oči.

Použití: Oční masku je třeba aktivovat studenou vodou. Vezměte dvě náplasti a navlhčete je trochou studené vody v menší nádobě. Po 15 sekundách se složky v masce aktivují a jsou připraveny k umístění pod oči. Umístěte náplasti na pokožku pod oči a nechte je 3-10 minut působit a poté sundejte. Vyhněte se kontaktu s očima.

Ingredience: Agar, Glycerin, Cucumis sativus (Cucumber) fruit extract, Chamomilla recutita (Chamomile) flower oil, Xylitol, Sodium hyaluronate, Aloe barbadensis (Aloe vera) leaf juice powder, Potassium sorbate, Euphrasia officinalis (Eyebright) extract, Eleutherococcus senticosus (Siberian ginseng) root extract, Camellia sinensis (Green tea) leaf extract