+
arrow-select-dark.svg

Pantofle Allure Biscotto

Royal Republiq

1 299 Kč 2 590 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: 100% hovězí kůže, podrážka: přírodní kaučuk

O produktu

Ušity do křupava! Elegantní, minimalistické pantofle Vás s grácií provedou v průběhu celého dne až za večerní zábavou. Jsou vyrobeny z výběrové hovězí kůže s měkkou semišovou úpravou. Vnitřek tvoří hladká kůže, kožená stélka obsahuje paměťovou pěnu, a je proto velmi pohodlná. Podrážka je z přírodního kaučuku. Lehoučké pantofle v odstínu máslových sušenek přirozeně podtrhnou váš nonšalantní styl. Obujte je k minimalistickým šatům či vzdušným kraťasům, pantofle krásně vyniknou i s džíny ke kotníkům. Tento kousek se hodí do města i i na pracovní schůzku, což z nich dělá ultimátní součást Vašeho udržitelného šatníku.

 

Obuv je za spravedlivých podmínek vyráběna v Portugalsku, které je tradičním centrem vysoce kvalitní a prémiové obuvnické produkce. 

Certifikát LWG (Leather Working Group)

Péče: Výrobce doporučuje před prvním použitím naimpregnovat. Čistěte navlhčeným hadříkem, případně jemným kartáčkem na nubuk.

 

Při nákupu online doporučujeme u tohoto modelu volit velikost spíše o číslo větší, než je Vaše obvyklá, zvláště pokud se rozhodujete s ohledem na délku stélky mezi dvěma velikostmi. Doporučujeme chodila změřit a výsledek porovnat s délkou stélky pro danou velikost. Postup pro měření: Chodilo přirozeně a uvolněně rozprostřete včetně prstů, přeneste na toto chodidlo váhu těla a změřte vzdálenost mezi nejzazším okrajem paty a nejdelším prstem.

 

Délka vnitřní stélky:

36: 23 cm

37: 24 cm

38: 24,5 cm

39: 25 cm

40: 26 cm

41: 26,5 cm

Skvěle ladí s těmito produkty

Šaty Zoe Dobby Lines

Serendipity Organics
1 159 Kč 2 890 Kč

Bunda Bettina Pure Blue

Nudie Jeans Co.
2 590 Kč 4 390 Kč