+
arrow-select-dark.svg

Pantofle Madrid Big Buckle Cognac

Birkenstock

2 490 Kč
Jak vybrat velikost
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: svršek: olejová nubuková kůže, stélka: korek, latex, podšívka: semiš, podrážka: EVA (ethylene vinyl acetate) tlumící nárazy

O produktu

Stylové pantofle s unikátní ortopedickou stélkou Vám zajistí maximální pohodlí. Stélka je vyrobena z pevné směsi korku a přírodního latexu. Podporuje klenbu a díky jedinečné kombinaci materiálu a anatomickému zpracování je váha nositele v botě rovnoměrně rozložena a chůze je tak komfortní, že si budete užívat každý krok. Kožené pásky jsou vyrobené z kvalitní olejové nubukové kůže, která je voděodolná. Pantofle mají pohodlný široký pásek a elegantní výraznou sponu. Nosit je můžete jak k džínům, tak i k šatům. 

Vyrobeno v Německu. 

Chodilo by mělo uvnitř stélky spočívat celé, nikoli přesahovat přes okraje, zároveň by nemělo v botě tzv. plavat. Modely s pásky lze nastavit podle velikosti nártu. Zpočátku se může bota jevit tužší, ale jako každá kůže časem změkne a nošením se nejen svrchní část, ale i stélka noze perfektně přizpůsobí.

Doporučujeme chodila změřit a výsledek porovnat s délkou stélky pro danou velikost. Postup pro měření: Chodilo přirozeně a uvolněně rozprostřete včetně prstů, přeneste na toto chodidlo váhu těla a změřte vzdálenost mezi nejzazším okrajem paty a nejdelším prstem.

Model má standardní šířku (pro normální a širší chodidla). Délka vnitřní stélky:

velikost 36          230 mm

velikost 37          240 mm

velikost 38          245 mm

velikost 39          250 mm

velikost 40          260 mm

velikost 41          265 mm

velikost 42          270 mm

Skvěle ladí s těmito produkty

Kraťasy Gardenia Denim

Thinking Mu
1 390 Kč 2 390 Kč

Ledvinka Spade Belt Cognac

Lorena
2 190 Kč

Top Aster Snow White

Thinking Mu
790 Kč 1 290 Kč