+
arrow-select-dark.svg

Pantofle otevřené Denim - gumová podrážka

Glerups

1 699 Kč 2 299 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: ovčí vlna, podešev: přírodní kaučuk
Barva: modrá

Plstěná obuv z 100% čisté přírodní vlny s podešví z přírodníko kaučuku. Na rozdíl od svých sester s koženou podešví Vám umožní dojít si vyzvednout balíček před dům, nebo si vypít kávu na terase během podzimního odpoledne. U paty jsou snížené, aby se do nich dalo jednodušše vklouznout. Papučky jsou ohebné a automaticky se přizpůsobí tvaru chodila. Díky skvělým vlastnostem vlny absorbují vlhkost a udržují tak nohy v teple a suchu. V tmavě šedé až černé barvě. Unisex.

Vyrobeno v Dánsku. 

Vlna pochází z dánských a novozélandských chovů, které kladou důraz na šetrné zacházení se zvířaty. Barviva nebsahují těžké kovy a toxické látky. Vlna je z velké části čištěna mechanicky, aby se zabránilo zbytečnému používání chemikálií.

Péče: Plsť může v prvních 3 - 4 týdnech nošení pouštět vlákna, nejedná se o závadu výrobku. Takto uvolněná vlákna na povrchu stačí jednoduše odstřihnout. Vlna má samočistící schopnost, obvykle stačí obuv mezi nošením dobře vyvětrat a nechat odpočinout. V případě skvrn čistěte navlhčeným hadříkem a přípravkem na vlnu. Dle potřeby můžete opakovat, vždy však nechte mezi čistěním botu pořádně vyschnout.

Délka vnitřní stélky:

37: 232 mm

38: 238 mm

39: 247 mm

40: 253 mm

41: 260 mm

42: 265 mm