+
arrow-select-dark.svg

Pantofle otevřené tmavě šedé 40

Glerups

1 999 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: ovčí vlna, podrážka: kůže

O produktu

Hřejivé, extrémně pohodlné a ještě k tomu slušivé. Všechno, co by domácí papuče měly splňovat! Přezůvky v elegantní tmavě šedé barvě jsou vyrobené z ovčí vlněné plsti, díky jejíž speciální "nekousavé" úpravě Vám bude v papučích příjemně, i když do nich vklouznete naboso. Tvar boty pak zajistí, že na noze pohodlně sedí. Vnitřní stélku tvoří dvojitá plsť, zajišťující ještě vyšší komfort, podrážka je z měkké telecí kůže, díky níž je bota krásně ohebná, lehká a zároveň působí protiskluzově. Vlna dokáže absorbovat až 35 % vlhkosti, a udrží tak nohy pěkně v suchu.

Vyrobeno v Dánsku. 

Vlna pochází z dánských a novozélandských chovů, které kladou důraz na šetrné zacházení se zvířaty. Barviva nebsahují těžké kovy a toxické látky. Vlna je z velké části čištěna mechanicky, aby se zabránilo zbytečnému používání chemikálií. Kůže je od ověřených evropských dodavatelů.

Péče: Plsť může v prvních 3 - 4 týdnech nošení pouštět vlákna, nejedná se o závadu výrobku. Takto uvolněná vlákna na povrchu stačí jednoduše odstřihnout. Vlna má samočistící schopnost, obvykle stačí obuv mezi nošením dobře vyvětrat a nechat odpočinout. V případě skvrn čistěte navlhčeným hadříkem a přípravkem na vlnu. Dle potřeby můžete opakovat, vždy však nechte mezi čistěním botu pořádně vyschnout.

Délka stélky:

37: 232 mm

38: 238 mm

39: 247 mm

40: 253 mm

41: 260 mm

42: 265 mm

43: 273 mm