0 ks
Hlavní stránka  >  Platba a doprava, vrácené zboží

Platba a doprava

Zboží objednané v našem internetovém obchodě připravujeme k odeslání zpravidla do 12 hodin od obdržení Vaší objednávky. V případě platby bankovním převodem pak do 12 hodin od připsání částky na náš účet. Nejpozději zboží expedujeme do tří dnů. Pokud není možné z jakéhokoli důvodu možné tuto lhůtu dodržet, neprodleně zákazníky informujeme e-mailem či telefonicky.

Způsob dopravy:

Prostřednictvím České pošty:

Balík do ruky: zásilka je doručena na Vámi uvedenou adresu do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informování elektronicky a pošta s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce. Pokud Vám pošta nezastihne, dostanete možnost náhradního doručení. Balík může být na poště uložen až 15 dní.

Poštovné při platbě předem: 80 Kč (Dobírka: + 40 Kč) 

Balík na poštu:

Poštovné při platbě předem: 80 Kč (Dobírka: + 40 Kč) 

Prostřednictvím soukromé přepravní společnosti (GLS): zásilka bude doručena do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informování elektronicky a přepravní společnost s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce. V případě, že zvolíte adresu pro doručování na místo Vašeho zaměstnání, prosíme uveďte také název a adresu společnosti, kde pracujete.

Poštovné při platbě předem: 80 Kč (Dobírka: + 40 Kč) 

Zboží zasíláme také na Slovensko. Objednávku můžete uskutečnit prostřednictvím www.nila-shop.sk. Objednávku odesíláme prostřednictvím soukromé přepravní společnosti (GLS).

Poštovné při platbě předem: 4,40 EUR (Dobírka: + 1,60 EUR) - 

Využít můžete také expresního kurýra po Praze, který čeká před domem než si zboží vyzkoušíte v délce 20 minut a případně doručí nechtěné zboží zpět do našich obchodů (250 Kč). V našem e-shopu si můžete zobrazit dostupnost zboží v jednotlivých prodejnách. Tato informace je orientační a je možné si ji telefonicky ověřit přímo na čísle dané prodejny. 


2. Způsob platby:

Platební kartou: platíte pomocí platební brány ThePay, na kterou jste přesměrování před dokončením objednávky.

Dobírkou: platíte při doručení, poštovné je navýšeno o poplatek za dobírku.

Bankovním převodem: platíte na účet uvedený ve výzvě k zaplacení Vaší objednávky, jež Vám bude doručena elektronicky na e-mailovou adresu uvedenou ve Vaší objednávce. Nezapomeňte prosím uvést variabilní symbol, jež odpovídá číslu Vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po příchodu platby na účet.


Vrácení zboží

Naši zákazníci mají možnost bez udání důvodu a bez jakékoliv sankce odstoupit od kupní smlouvy do 30 dnů ode dne převzetí zásilky.

Rozhodnete-li se pro odstoupení od smlouvy ve 30 denní lhůtě, prosíme Vás o dodržení všech níže uvedených podmínek. 

Vracené zboží:

  • musí být kompletní

  • musí být odesláno nebo osobně doručeno nejpozději 30. den po fyzickém převzetí

  • nesmí být zasíláno na dobírku, taková to zásilka nemůže být z naší strany přijata!

  • nesmí být použito, poškozeno nebo nést viditelné známky nošení nebo opotřebení
     

Budou-li splněny všechny výše uvedené podmínky vrácení zboží do 30 dnů, tak Vám vracíme kupní cenu do přibližně desíti dnů od vráceného zboží (osobní doručení nebo přepravní službou). V případě vrácení zboží přepravní službou nehradíme náklady spojené s touto dopravou.

Postup při vracení zboží:

Prosíme informujte nás o záměru vrátit zboží na adrese [javascript protected email], přičemž Vám budeme velice vděční za uvedení skutečného důvodu, abychom mohli pro případ reálně analyzovat a vyvodit do budoucna závěry vedoucí ke zlepšení našich služeb.

Vrácení kupní ceny je zákonem stanoveno do 30 dnů, ale u nás v případě splnění předešlých podmínek vracíme peníze do přibližně desíti dnů bankovním převodem na účet uvedený ve Vaší zprávě či doručený se zbožím.

Zboží musí být zasláno na adresu:

 NILA, Šaldova 5, 186 00 Praha 8


Výhody registrace

Registrujete-li se v našem e-shopu a budete mít povoleno zasílání newsletteru, či si zaregistrujete pouze odběr newsletter, můžete se těšit na exklusivní slevové kupóny, novinky, pozvánky na soukromé nákupní akce.