0 ks
Hlavní stránka  >  Značky  >  Steamery  >  Prací prostředek Delicate Wash

Prací prostředek Delicate Wash

Steamery

490 Kč
 
- +
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách
Velikost: 750 ml

Nejsou vaše vlněné svetry v kondici? Objevili jste malé dírky, žmolkují? Možná za to tentokrát nenesou vinu moli, ale nevhodná péče. Řešením je tento prací prostředek určený speciálně pro jemné a delikátní tkaniny jako je vlna nebo hedvábí. Obsažený lanolin a hedvábný olej dodávají vzácným přírodním vláknům ztracenou pevnost a vláčnost a prodlužují tak jejich životnost. Příjemným bonusem je pak jemná a unikátní vůně divoké růže a pižma. Přípravek obsahuje pouze v přírodě rychle rozložitelné ingredience. Nenajdete v něm bělidla, optické rozjasňovače, barviva, zeolity, fosfáty ani škodlivé konzervační látky.

Přípravek je vysoce koncentrovaný – balení vám vydrží na 19 pracích dávek. 

Vyrobeno v klimaticky neutrální továrně ve Švédsku.

Dávkování:

měkká voda: 4-5 kg = 30 ml/ > 5 kg = 40 ml 

středně tvrdá voda: 4-5 kg = 40 ml/ > 5 kg = 50 ml 

tvrdá voda: 4-5 kg = 50 ml/ > 5 kg = 65 ml 

V případě jen lehkého znečištění prádla snižte dávku o třetinu. 

Upozornění: Může způsobit vážně poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Během dávkování pracího prostředku doporučujeme používat ochranné rukavice. V případě zasažení pokožky ji okamžitě omyjte vodou a mýdlem. Zasáhne-li přípravek oči, opakovaně oči vyplachujte, vyndejte kontaktní čočky a pokračujte ve vyplachování. Kontaktujte lékaře a mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku. Dojde-li k požití výrobku, neprodleně kontaktujte lékaře a mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku.

Složení: 15-30 % neionické povrchově aktivní látky, < 5 % aniónové povrchově aktivní látky, < 5 % vůně: hexyl 2-hydroxybenzoát, 2-hexyl-3-phenyl-2-propenal, 3,7-dimethyl-1,6-octadien-3-ylacetát, linalool, 2-methyl-3-(4-isopropylphenyl)propanol, 2-acetyl-1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetra-methylnaphtalene ​​​​​​(hlavní izomer), < 0,05 % konzervant: benzothiazolinone

Skvěle ladí s těmito produkty