+
arrow-select-dark.svg

Přírodní BEZSODÝ deodorant V lese najde(š) se

Biorythme

289 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 30 g

O produktu

Slyšte, slyšte, konečně je tu – přírodní a zároveň funkční deodorant bez diskutabilní chemie, který vás pojistí opravdu na celý den. Jeho složení nezabraňuje pocení, které je přirozenou cestou jak ochladit tělo a vyloučit z něj nežádoucí toxiny. Pomáhá se ale vypořádat s bakteriemi, které mají na svědomí nepříjemný "nesvěží" pocit. Deodorant V lese obsahuje přírodní složky a čisté esenciální oleje. Za jeho účinky stojí především kakaové másto v té nejvyšší kvalitě, ester kyseliny citronové a farnesol. Oceníte i praktický papírový obal, který zajišťuje snadnou aplikaci. 

V lese má svěží dřevitou vůni jehličí, která evokuje procházkou smrkovým a borovicovým lesem. Příjemné odlehčení v sobě nese jemné citrusové aroma. Po nanesení je aroma intenzivní, postupně slábne, lehký závan okouzlující vůně vás však bude provázet po celý den. Nádhera! 

Vyrobeno v malém množství v České republice. 

Vhodné pro vegetariány, samozřejmě nebyl testován na zvířatech. 

Neobsahuje parafín, parabeny, SLS/SLES ani palmový olej. 

Bezsodá varianta deodorantů Biorythme je určená pro zákazníky, kteří jsou alergičtí na jedlou sodu.

Použití: Obal deodorantu je vytlačovací - hmota vyjede z tuby vytlačením spodku (dna) obalu prsty. Pozor, je nutné vždy vytlačit právě takové množství, které použijeme - hmotu NELZE zpětně zatlačit do těla tuby. Deo je založený na kakaovém máslu, které je za pokojové teploty tuhé (jako čokoláda), při kontaktu s lidským teplem ale okamžitě taje. Proto fungují tyto triky pro pohodlné nanášení – 1) skladujte ho v teple, ideálně v teplotě do 25 °C, 2) před samotným nanášením nechte deodorant pár vteřin přitisknutý v podpaží, 2) během nanášení ho jemně tlačce k pokožce tak, aby byl v neustálem kontaktu s pokožkou. V případě, že během dne zatoužíte po další dávce svěžesti, příští den ráno ho naneste o něco víc. Nelekněte se, pokud je povrch deodorantu nepravidelný, s prasklinkou atd. – na funkci ani množství to nemá vliv. 

Bezsodé deodoranty jsou nově baleny ekologické papírové tubě. Na jejích vnitřních okrajích se používáním postupně usazuje hmota - tomu však lehce předejdete, pokud po použití očistíte zběžně hranu tuby (stačí prstem).

Složení: Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové máslo), Magnesium Oxide (oxid hořečnatý), Zea Mays Starch (kukuřičný škrob), Beeswax (nebělený včelí vosk), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej), Triethyl Citrate (rostlinný ester kyseliny citronové), Zinc Ricinoleate (certifikovaná deodoranční surovina z ricinového oleje), Santalum Austrocaledonicum Wood Oil (santalový éterický olej), Litsea Cubeba Fruit Oil (éterický olej litsea), Salvia Sclarea Oil (šalvějový éterický olej), Vetiveria Zizanoides Root Oil (vetiverový éterický olej), Abies Sibirica Needle Oil (éterický olej smrk), Pinus Sylvestris Leaf Oil (éterický olej borovice), Cedrus Deodara Wood Oil (cedrový éterický olej), Citral*, Geraniol*, Linalool*, Limonene*
* přirozené složky obsažených éterických olejů