+
arrow-select-dark.svg

Prsten Miró Chiffres

Joidart

1 199 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: 24karátovým zlatem pozlacená mosaz

O produktu

Nejen pro všechny obdivovatele Joana Miró! Designeři barcelonské značky Joidart ke 40letému výročí firmy vytvořili speciální kolekci šperků inspirovanou tímto katalánským malířem. Originální prstýnek je na motivy jeho obrazu s názvem „Chiffres et constellations amoureux d'une femme“. Zlatě zbarvený kroužek zdobí oko, které je pro díla Joana Miró typické, s černým smaltovaným detailem. To vše je ručně vyrobeno z 24karátovým zlatem pozlacené mosazi. Prstýnek si dobře bude rozumět s elegantními minimalistickými outfity, ale i těmi romantičtějšími. Skvělým nápadem určitě bude ho doplnit dalším šperkem ve zlaté barvě a podobném stylu.

Prsten navrhl designérský tým Joidart Lab. ve složení Cristina, Berta a Valentina. Trojice umělkyň je zodpovědná za sledování nových trendů, porozumění tomu, jak ženy na celém světě žijí, sní a přemýšlejí. To vše pak promítají do návrhu jedinečných kolekcí šperků.

Rádi doporučujeme i jako dárek.

Vyrobeno ve Španělsku.

Péče: V případě ztráty lesku lze šperky vyčistit mýdlovou vodou a vyleštit měkkým hadříkem. Doporučujeme šperky sundávat před spaním, nekoupat se s nimi a nevystavovat je hrubé síle.

Pro výběr správné velikosti provnejte průměr prstýnku s některým, který již máte doma, nebo si vytiskněte ve skutečné velikosti tohoto průvodce velikostí.

velikost 12: Ø 16,5 mm

velikost 14: Ø 17,1 mm

velikost 16: Ø 17,7 mm

velikost 18: Ø 18,3 mm